Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham

3 hvězdičky
8,3
Velmi dobrý
založeno na 2915 recenzích
2 915 recenzí
16. 9.
-
17. 9.
2 hosté, 1 pokoj
Přehled
Ceny
Vybavení
Recenze
Umístění
Tipy a často kladené dotazy
Nedaleké pobyty

Přehled

Přímo v zařízení nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici níže uvedené rekreační aktivity (které mohou být zpoplatněné).
8,3
Velmi dobrý
2915 recenzí

Nejnovější nabídky Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham

16. 9.
-
17. 9.
Nabídky od
1 418 Kč
Nejlevnější sazba za noc
Porovnejte ceny pro Standardní pokoj, Pokoj Superior a další nabídky (16) v hotelu Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham.
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 418 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
1 993 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 444 Kč
cena za noc s poplatky
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
1 738 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
1 743 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Deluxe, typ postele neuveden
2 033 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 865 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
1 890 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 984 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Deluxe, typ postele neuveden
2 767 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
2 936 Kč
cena za noc s poplatky
Jak naše výnosy ovlivňují způsob, jakým řadíme výsledky?
Dozvědět se více
*Celková cena zahrnuje odhadované místní daně a poplatky splatné při odhlášení.

Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham – vybavení a služby

  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi v celém areálu
  • Plochá televize
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci povoleni na požádání a za případný poplatek.
  • Prádelna
  • Expresní odhlášení
  • Bezpečnost
  • Přístup na pláž

Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham – recenze

8,3
Velmi dobrý
2915 ověřených hodnocení
Úžasný
1633
Velmi dobrý
773
Dobrý
330
O.K.
92
Průměrný
42
Podprůměrný
23
Špatný
22
Seřadit podle:Nejnovější

Filtry

Všechny filtry

Filtry

Hodnocení
Typ cestovatelů
Roční doba

Skóre podle poskytovatele

Lokace

Rembertistraße 11, 28203 Brémy, Brémy

Turistické atrakce v okolí

  • Bremer Dom0.6 km
  • Bremen Central Station0.6 km
  • Kunsthalle Bremen0.6 km
  • Bremer Rathaus0.6 km
  • Bremer Roland0.7 km
  • Brémští muzikanti0.7 km
  • Overseas Museum0.7 km
  • Mühle am Wall0.7 km
  • Schnoor0.7 km
  • Paula Modersohn-Becker Museum0.8 km
  • Fairground Bremen1 km
  • Bürgerweide1.1 km

Zásady

Přihlášení / Odhlášení

Přihlášení kdykoliv od 15:00, odhlášení kdykoliv do 11:00

Podmínky pro zrušení a platbu předem

Podmínky zrušení/předplacení rezervace se liší v závislosti na typu pokoje a poskytovateli.

Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham

Který měsíc nabízí nejnižší ceny v Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham?

Nejlevnějším měsícem pro pobyt v Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham je červen, s průměrnou cenou 2 020 Kč za noc. Nejdražším měsícem je říjen s cenou 3 270 Kč za noc.

Který den je nejlevnější pro rezervaci ubytování Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham?

Nejlevnější den pro rezervaci ubytování Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham je čtvrtek, s průměrnou cenou 1 877 Kč za noc. Nejdražší den je sobota s cenou 4 027 Kč za noc.

Jak dlouho do předu si rezervovat Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham?

Chcete-li získat tu nejlepší cenu v Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham, rezervujte zhruba 12 týdnů předem. Můžete tak ušetřit přibližně 24 % oproti rezervaci na poslední chvíli.

Nejčastější dotazy pro rezervace Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham

  • Kde se Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham nachází?

    Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham se nachází na adrese Rembertistraße 11, ve čtvrti Mitte a je ve vzdálenosti 0,7 km od centra města Brémy. Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham se nachází nedaleko od zajímavých míst, nejbližší je Bremer Dom.

  • Jaký čas přihlášení a odhlášení Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham požaduje?

    Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham nabízí čas přihlášení v 15:00 a čas odhlášení v 11:00.

  • Nabízí Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham Wi-Fi zdarma?

    Ano, Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham nabízí Wi-Fi zdarma.

  • Jak daleko je Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham od letiště?

    Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham se nachází 3,9 km od Letiště Brémy. Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham se nachází 90,5 km od Hannover.

  • Jak KAYAK najde tak skvělé nabídky ubytování (Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham)?

    KAYAK na webu prohledává všechny nabídky pokojů (Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham) v Brémy a umožní vám je porovnat a najít tu nejlepší sazbu pro vaši cestu. Různé stránky pro cestovatele nabízejí slevy nebo nabídky pokojů (Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham) v odlišných dobách a KAYAK vám zobrazí ceny od velkého počtu stránek pro cestovatele. To znamená, že máte vždy dobrou příležitost najít skvělou nabídku pro Arthotel ANA Liberty, Trademark Collection by Wyndham.

Nedaleké hotely a jiné ubytování

2hvězdičkový hotel
O 8 % levnější
ibis Bremen City
7.8 Dobrý (4 306 recenzí0,15 kmRestaurace, Bar/salónek, Wi-Fi zdarma1 583 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 12 % levnější
Hotel Bremer Haus
7.7 Dobrý (5 172 recenzí0,26 kmWi-Fi, Kávovar / konvice na čaj, Wi-Fi v celém areálu1 521 Kč+
3hvězdičkový hotel
Patio 1
9 Vynikající (70 recenzí0,4 kmWi-Fi, Kávovar / konvice na čaj, Kávovar4 353 Kč+
O 19 % levnější
ibis budget Bremen City Center
7.7 Dobrý (6 374 recenzí0,42 kmWi-Fi, Wi-Fi v celém areálu, Plochá televize1 396 Kč+
O 19 % levnější
ibis budget Bremen City Center
7.7 Dobrý (6 374 recenzí0,42 kmWi-Fi, Wi-Fi v celém areálu, Plochá televize1 396 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 14 % levnější
Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof
7.8 Dobrý (5 141 recenzí0,49 kmBar/salónek, Pokojová služba, Wi-Fi zdarma1 479 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 12 % levnější
Hotel Bremer Haus
7.7 Dobrý (5 172 recenzí0,26 kmWi-Fi, Kávovar / konvice na čaj, Wi-Fi v celém areálu1 521 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 10 % levnější
Elens Hotel
8.4 Vynikající (1 803 recenzí0,46 kmFitness centrum, Bar/salónek, Wi-Fi zdarma1 562 Kč+
3hvězdičkový hotel
Patio 1
9 Vynikající (70 recenzí0,4 kmWi-Fi, Kávovar / konvice na čaj, Kávovar4 353 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 10 % levnější
Elens Hotel
8.4 Vynikající (1 803 recenzí0,46 kmFitness centrum, Bar/salónek, Wi-Fi zdarma1 562 Kč+
3hvězdičkový hotel
Plaza Premium Columbus Bremen
8.3 Vynikající (4 408 recenzí0,58 kmFitness centrum, Bar/salónek, Wi-Fi zdarma1 854 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 10 % levnější
Hotel Residence Bremen
8.2 Vynikající (2 577 recenzí0,52 kmBar/salónek, Pokojová služba, Wi-Fi zdarma1 562 Kč+

Užitečné info

Kvalita versus cena

Vzdálenost od centra města

Nearest Airport

Vzdálenost od letiště

8,6
0,7 km
Letiště Brémy
3,9 km