Najděte a porovnávejte nabídky hotelů.

Vyhledávejte nabídky hotelů na stovkách cestovních portálů zároveň

Proč si cestovatelé vybírají KAYAK

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky

Filtrujte nabídkyFiltrujte výsledky podle bezplatného zrušení rezervace, snídaně zdarma a dalších

Miliony hodnoceníProhlédněte si hodnocení na základě milionů ověřených recenzí hostů.

Nejčastější dotazy týkající se hotelů na stránkách KAYAK

 • Jak KAYAK najde tak nízké ceny hotelového ubytování?

  KAYAK zpracovává a představuje výsledky více než 2 milionů ubytovacích zařízení a stovek stránek třetích stran. Svým uživatelům tak umožňuje najít řadu cen hotelového ubytování a ušetřit tak za hotel až 35 %. KAYAK také nabízí miliony ověřených recenzí. Uživatelé si tak mají možnost prohlédnout co největší počet možností ubytování.

 • Jak na stránkách KAYAK najdu nejlepší nabídky hotelů?

  Snadné vyhledávání letenek na stránkách https://www.cz.kayak.com/hotels vyhledá ceny ze stovek stránek pro cestovatele během několika sekund. Nabídky hotelů shromažďujeme z celého webu a představíme vám je na jednom místě. Na stránce s výsledky vyhledávání pak můžete použít rozličné filtry a porovnat tak možnosti pro stejný hotel a snadno si vybrat nabídku ze všech nabídek přímo od relevantních stránek, a to aniž by vám KAYAK účtoval jakýkoliv poplatek.

 • Čím jsou hotelové recenze na stránkách KAYAK výjimečné?

  Všechny recenze hotelů na stránkách KAYAK jsou od ověřených hostů. Můžete si tedy být jisti, že recenze, které si přečtete, jsou opravdové (a ne od tetičky zaměstnance hotelu, která chce pomoct s počtem rezervací). Díky více než 10000 recenzím na stránkách KAYAK máte jistotu, že jste si udělali nejlepší obrázek o hotelovém pokoji, který si zarezervovat.

 • Jak mohu vytvořit Cenové upozornění a sledovat tak ceny vybraných hotelů na stránkách KAYAK?

  Na stránkách KAYAK si je můžete vytvořit tak, že se přihlásíte a přejdete rovnou do sekce Cenová upozornění na vašem účtu. Případně vyhledejte tlačítko „Sledovat ceny“ v levém horním rohu obrazovky s výsledky vyhledávání letenek. Pokud vyhledáváte hotely, zvolte možnost „Nastavit cenové upozornění“ na pravé horní straně seznamu nalezených hotelů. Pokud používáte naši aplikaci, přejděte do sekce Cenová upozornění v navigačním menu aplikace a následujte příslušné pokyny.

 • Jak nasbírat body za večeře s OpenTable, na hotelové ubytování?

  Nyní můžete získat 1 000 – 10 000 bodů, ubytujete-li se v jednom ze 400 000 zúčastněných hotelů, dostupných na stránkách KAYAK. I večeře vám mohou pomoct získat body na hotely přímo na stánkách www.kayak.com/diningrewards.

 • Jak najít levné hotely?

  K nalezení co nejlevnějších hotelových pokojů lze podniknout jasné kroky. Můžete se zaměřit na hotely, které nejsou ve středu města, cestovat mimo sezónu a ubytovat se v hotelu nižší kategorie. Mohou pro vás však být užitečné i další trendy. Na základě údajů stránek KAYAK z posledních 12 měsíců je nejlevnějším dnem, kdy si zarezervovat ubytování, leden v případě vnitrostátních cest a sobota v  případně cest do zahraničí. Měsícem s nejlevnějšími průměrnými cenami ubytování v České republice byl listopad a v případě zahraničního ubytování pondělí.

 • Kdy je nejlepší rezervovat hotel?

  Často lze využít last minute rezervace hotelového ubytování. S jakým předstihem rezervaci provést skutečně závisí na místě a termínu pobytu. Na základě dat týkajících se všech hotelových pobytů zarezervovaných na stránkách KAYAK v posledních 12 měsících zůstávají ceny podprůměrné až 2 týdny před datem příjezdu. V případě last minute rezervací hotelového ubytování, provedených do týdne před datem odjezdu, vyjde nejlevněji rezervovat s předstihem 2 dnů před datem příjezdu.

 • Lze si na stránkách KAYAK zarezervovat i jiné druhy ubytování?

  Ano! K dispozici je spousta dalších druhů ubytování, nejen hotelové pokoje. Najdete tu kategorie jako Hotely na pláži, Butikové hotely, Nízkonákladové hotely, Hotely s kasinem, Hotely pro rodiny, Pětihvězdičkové hotely, Luxusní hotely, Hotely vhodné pro domácí mazlíčky, Hotely s bazénem, Hotely pro páryaSpa hotely, tedy dokonalé ubytování splňující vaše potřeby

Vyhledávejte levné hotely na stránkách KAYAK. Použijte funkci vyhledávání hotelů a najděte tu nejlevnější hotelovou nabídku ve všech oblíbených destinacích po celém světě. KAYAK vyhledává na stovkách stránek pro cestovatele a pomůže vám najít a zarezervovat perfektní nabídku hotelového ubytování. Jelikož KAYAK vyhledává na mnoha stránkách s hotelovým ubytováním zároveň, slevy na ubytování tak budete schopni najít rychle. Objevte slevy na hotely a rezervujte si hotel už dnes.

Ne zrovna to, co jste hledali? Najděte tisíce dalších hotelů, letenekaut k pronájmu na stránkách KAYAK.