Pohodové cestování začíná na stránkách KAYAK.

KAYAK přináší změny v oblasti cestovního ruchu už od roku 2004. Metavyhledávání pro cestovatele? Tomu se nikdo nevěnoval. Dokud jsme nezačali my.

Dnes na našich platformách zpracováváme více než miliardy požadavků týkajících se cestovních informací a miliony cestovatelů po celém světě díky nám mohou učinit to nejlepší rozhodnutí. Společnost KAYAK ve spojitosti s každým požadavkem prohledává stovky stránek pro cestovatele a zobrazuje tak potřebné informace týkající se těch nejvhodnějších letenek, hotelů, pronájmů aut a pobytových balíčků.

Za poslední dekádu jsme se rozrostli z malé kanceláře o 14 zaměstnancích na společnost s více než 1 000 kolegy s vášní pro cestování, pracujících pro 7 mezinárodních značek: KAYAK, SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights, Mundi a HotelsCombined. Společně pomáháme ostatním poznávat svět.

Od roku 2013 jsme součástí společnosti Booking Holdings, jež je světovým lídrem v online službách v oblasti cestování.

KAYAK v číslech.

Naše vášeň pro data pohání vše, co děláme. Každý z členů týmu KAYAK naši společnost do detailu zná, včetně důležitých čísel.

16
let zkušeností
7
značek spravovaných společností KAYAK
60+
stránek po celém světě
Zobrazit zde
1 000+
zaměstnanců
(včetně našich kancelářských zvířátek)
26
kanceláří po celém světě
20+
jazyků
Zajímá vás
kariéra u společnosti KAYAK?
Zobrazit pracovní pozice

Nezapomeňte, že stránky KAYAK slouží jako vyhledávač pro cestovatele a letenky ani rezervace tedy neprodáváme ani nezpracováváme. Naším cílem je zajistit, že najdete všechny potřebné informace a můžete začít objevovat svět.