Preference ohledně soukromí
Česká republika (Čeština)
Čeština

Pohodové cestování začíná se společností KAYAK.

KAYAK přináší změny v oblasti cestovního ruchu už od roku 2004. Metavyhledávání pro cestovatele? Tomu se nikdo nevěnoval. Dokud jsme nezačali my.

Dnes na našich platformách zpracováváme miliardy požadavků týkajících se cestovních informací a miliony cestovatelů po celém světě díky nám mohou učinit to nejlepší rozhodnutí. Společnost KAYAK ve spojitosti s každým požadavkem prohledává stovky stránek pro cestovatele a zobrazuje tak potřebné informace týkající se těch nejvhodnějších letenek, hotelů, pronájmů aut a pobytových balíčků.

Za poslední dekádu jsme se rozrostli z malé kanceláře o 14 zaměstnancích na společnost s více než 1 000 kolegy s vášní pro cestování, pracujících pro 7 mezinárodních značek: KAYAK, SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights, Mundi a HotelsCombined. Společně pomáháme ostatním poznávat svět.

Od roku 2013 jsme součástí společnosti Booking Holdings, jež je světovým lídrem v online službách v oblasti cestování.

KAYAK v číslech.

Naše vášeň pro data pohání vše, co děláme. Každý z členů týmu KAYAK naši společnost do detailu zná, včetně důležitých čísel.

7
značek spravovaných společností KAYAK
60+
stránek po celém světě
Zobrazit zde
1 000+
zaměstnanců
(včetně našich kancelářských zvířátek)
26
kanceláří po celém světě
20+
jazyků

Zajímá vás kariéra u společnosti KAYAK?

Hallo.

Nezapomeňte, že stránky KAYAK slouží jako vyhledávač pro cestovatele a letenky ani rezervace tedy neprodáváme ani nezpracováváme. Naším cílem je zajistit, že najdete všechny potřebné informace a můžete začít objevovat svět.

TOP mezinárodní letecké trasy.

Levné letenky, hotely, pronájmy aut a cestovní nabídky:

KAYAK vyhledává na stovkách ostatních stránek pro cestovatele zároveň a pomůže vám najít nejlepší nabídky letenek, levných hotelů, dovolených a pronájmu aut.

Ne zrovna to, co jste hledali? Najděte tisíce dalších hotelů, letenekaut k pronájmu na stránkách KAYAK.