Vítejte.

Pusťme se do toho.
Přejete si spolupracovat s předním světovým vyhledávačem pro cestovatele?
Ať už spravujete hotel, nemovitost k pronájmu nebo jiný druh ubytování, KAYAK s vámi bude spolupracovat. Propojte se s jedním z našich poskytovatelů rezervací poskytovatelé rezervačních systémů pro zobrazení cen a dostupnosti.
Jak začít
Vytvořte inzerát, který se objeví ve výsledcích vyhledávání na našich stránkách
Propojte se s KAYAK prostřednictvím rezervačního systému, budeme vám schopni zobrazit ceny a dostupnost.
Upravte svůj inzerát nebo zobrazte ubytovací zařízení
Upravte svůj stávající inzerát tak, že změníte kontaktní informace nebo vybavení hotelu, aktualizujete fotky nebo inzerát odstraníte.
Analýza výsledků
Podívejte se, jak se vašim ubytovacím zařízením daří a získejte tak co nejvíce ze svého inzerátu na stránkách KAYAK.
Nemovitosti k pronájmu
Chcete-li, bay váš inzerát na stránkách KAYAK obsahoval také sazby, ubytování musí být možné rezervovat prostřednictvím online cestovní agentury (jako Travelocity nebo Booking.com) nebo rezervačního systému (jako WIHP nebo Travelclick). Pokud lze ubytování rezervovat prostřednictvím poskytovatele spolupracujícího se společností KAYAK, budeme schopni získat a zobrazit vaše sazby.
Inzerujte svůj hotel spolu s cenami a dostupností
Chcete-li inzerovat ceny a dostupnost v reálném čase a umožnit uživatelům online rezervace, váš hotel musí být propojen se stránkami KAYAK prostřednictvím externího rozhraní. Zde vidíte jen několik poskytovatelů, zvaných „rezervační systémy“, díky kterým můžete své údaje synchronizovat se stránkami KAYAK.
A nyní pojďme získat nové hosty.
Pokud již máte inzerát na stránkách jiné online cestovníé agentury, se kterou spolupracujeme, vaše ubytovací zařízení by se měla objevit ve výsledcích vyhledávání na stránkách KAYAK .
Pokud si přejete vymazat obrázek poskytnutý jedním z našich partnerů, narazíte na jakýkoliv problém nebo máte nějaké návrhy, neváhejte nás kontaktovat.