Pousada Sun Victory

3 hvězdičky
8,7
Velmi dobrý
založeno na 1803 recenzích
1 803 recenzí
25. 8.
-
26. 8.
2 hosté, 1 pokoj
Přehled
Ceny
Vybavení
Recenze
Umístění
Tipy a často kladené dotazy
Nedaleké pobyty

Přehled

V areálu se nachází venkovní bazén a bazén pro děti. K rekreaci dále slouží také sauna. Přímo v zařízení nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici níže uvedené rekreační aktivity (které mohou být zpoplatněné).
8,7
Velmi dobrý
1803 recenzí

Nejnovější nabídky Pousada Sun Victory

25. 8.
-
26. 8.
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 259 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 318 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 333 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 415 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 460 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 959 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
2 027 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
2 987 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
3 455 Kč
cena za noc s poplatky
Jak naše výnosy ovlivňují způsob, jakým řadíme výsledky?
Dozvědět se více
*Celková cena zahrnuje odhadované místní daně a poplatky splatné při odhlášení.

Pousada Sun Victory – vybavení a služby

  • Venkovní bazén
  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Pokojová služba
  • Wi-Fi zdarma
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Dětský bazén
  • 24hodinová recepce
  • Herní místnost
  • Přístup na pláž

Restaurace

  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Mini bar

Základní vybavení a služby

  • Wi-Fi zdarma
  • S klimatizací
  • Toaletní potřeby zdarma

Bazén a wellness

  • Sauna
  • Venkovní bazén

Aktivity

  • Přístup na pláž
  • Herní místnost

Služby a komfort

  • Pokojová služba
  • 24hodinová recepce

Pro rodiny

  • Hřiště
  • Dětský bazén

Bezbariérový přístup

  • Výtah

Venkovní

  • Plážové osušky

Pracovní prostor

  • Pracovní stůl

Obecné

  • Úložné prostory k dispozici

Bezpečnost a ochrana zdraví

  • Každodenní úklid pokoje

Pousada Sun Victory – recenze

8,7
Velmi dobrý
1803 ověřených hodnocení
Úžasný
1149
Velmi dobrý
321
Dobrý
178
O.K.
51
Průměrný
47
Podprůměrný
25
Špatný
32
Seřadit podle:Nejnovější

Filtry

Všechny filtry

Filtry

Hodnocení
Typ cestovatelů
Roční doba

Lokace

Rua Anequim, 125, Cabo Frio 28923-420

Turistické atrakce v okolí

  • Pero Beach401 m
  • Chapel of St. Benedict2.6 km
  • Brava Beach2.7 km
  • Cabo Frio House Of History2.7 km
  • Casa-Atelie Scliar3.1 km
  • Praca Tiradentes3.2 km
  • Sao Mateus Fort3.3 km
  • Jose Dome Museum3.5 km
  • Porto Rocha Square3.7 km
  • Over Sea Dive Center3.9 km
  • Museu de Arte Religiosa e Tradicional3.9 km
  • Beach Handicraft Market4 km

Zásady

Přihlášení / Odhlášení

Přihlášení kdykoliv od 14:00, odhlášení kdykoliv do 12:00

Podmínky pro zrušení a platbu předem

Podmínky zrušení/předplacení rezervace se liší v závislosti na typu pokoje a poskytovateli.

Pousada Sun Victory

Který měsíc nabízí nejnižší ceny v Pousada Sun Victory?

Na základě cen hotelů vyhledaných uživateli KAYAKu za posledních 12 měsíců.

Nejlevnějším měsícem pro pobyt v Pousada Sun Victory je říjen, s průměrnou cenou 1 441 Kč za noc. Nejdražším měsícem je prosinec s cenou 3 927 Kč za noc.

Který den je nejlevnější pro rezervaci ubytování Pousada Sun Victory?

Na základě cen hotelů vyhledaných uživateli KAYAKu za posledních 12 měsíců.

Nejlevnější den pro rezervaci ubytování Pousada Sun Victory je sobota, s průměrnou cenou 1 437 Kč za noc. Nejdražší den je pátek s cenou 1 846 Kč za noc.

Jak dlouho do předu si rezervovat Pousada Sun Victory?

Na základě cen hotelů vyhledaných uživateli KAYAKu za posledních 12 měsíců.

Chcete-li získat tu nejlepší cenu v Pousada Sun Victory, rezervujte zhruba 12 týdnů předem. Můžete tak ušetřit přibližně 20 % oproti rezervaci na poslední chvíli.

Nejčastější dotazy pro rezervace Pousada Sun Victory

  • Kde se Pousada Sun Victory nachází?

    Pousada Sun Victory se nachází na adrese Rua Anequim, 125, ve čtvrti Pero a je ve vzdálenosti 4,8 km od centra města Cabo Frio. Pousada Sun Victory se nachází nedaleko od zajímavých míst, nejbližší je Pero Beach.

  • Jaký čas přihlášení a odhlášení Pousada Sun Victory požaduje?

    Pousada Sun Victory nabízí čas přihlášení v 14:00 a čas odhlášení v 12:00.

  • Nabízí Pousada Sun Victory Wi-Fi zdarma?

    Ano, Pousada Sun Victory nabízí Wi-Fi zdarma.

  • Jak daleko je Pousada Sun Victory od letiště?

    Pousada Sun Victory se nachází 11,1 km od Cabo Frio. Pousada Sun Victory se nachází 62 km od Macae.

  • Má Pousada Sun Victory bazén?

    Ano, Pousada Sun Victory disponuje bazénem.

  • Jak KAYAK najde tak skvělé nabídky ubytování (Pousada Sun Victory)?

    KAYAK na webu prohledává všechny nabídky pokojů (Pousada Sun Victory) v Cabo Frio a umožní vám je porovnat a najít tu nejlepší sazbu pro vaši cestu. Různé stránky pro cestovatele nabízejí slevy nebo nabídky pokojů (Pousada Sun Victory) v odlišných dobách a KAYAK vám zobrazí ceny od velkého počtu stránek pro cestovatele. To znamená, že máte vždy dobrou příležitost najít skvělou nabídku pro Pousada Sun Victory.

Nedaleké hotely a jiné ubytování

3hvězdičkový hotel
Paradiso Pero Praia Hotel9.5 Vynikající (996 recenzí0,1 kmVenkovní bazén, na pláži, Fitness centrum1 463 Kč+
Apto Duplex, Peró Cabo Frio. Conforto, Piscina, Beira Mar
9.6 Vynikající (48 recenzí0,19 km1 859 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 9 % levnější
Hotel La Plage
6.1 Dobrý (669 recenzí0,29 kmVenkovní bazén, Restaurace, Bar/salónek1 087 Kč+
Pronájem
Linda casa a 170m da Praia do Peró em Cabo Frio/RJ
9 Vynikající (2 recenze0,02 kmKuchyň, terasa, Balkón1 985 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 9 % levnější
Hotel La Plage
6.1 Dobrý (669 recenzí0,29 kmVenkovní bazén, Restaurace, Bar/salónek1 087 Kč+
3hvězdičkový hotel
Paradiso Pero Praia Hotel9.5 Vynikající (996 recenzí0,1 kmVenkovní bazén, na pláži, Fitness centrum1 463 Kč+
Apto Duplex, Peró Cabo Frio. Conforto, Piscina, Beira Mar
9.6 Vynikající (48 recenzí0,19 km1 859 Kč+
Pronájem
O 26 % levnější
201: Linen, Wi-Fi, Cable TV, Parking, Beach 450m away
0,27 kmBalkón878 Kč+
Apto Duplex, Peró Cabo Frio. Conforto, Piscina, Beira Mar
9.6 Vynikající (48 recenzí0,19 km1 859 Kč+
3hvězdičkový hotel
Paradiso Pero Praia Hotel9.5 Vynikající (996 recenzí0,1 kmVenkovní bazén, na pláži, Fitness centrum1 463 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 9 % levnější
Hotel La Plage
6.1 Dobrý (669 recenzí0,29 kmVenkovní bazén, Restaurace, Bar/salónek1 087 Kč+
Pronájem
Beautiful 108m2 duplex, located 500m from Peró beach in Cabo Frio.
10 Vynikající (4 recenze0,35 kmWi-Fi, Balkón, Kávovar1 275 Kč+

Užitečné info

Vzdálenost od centra města

4,8 km

Vše, co potřebujete vědět ohledně ubytování v Cabo Frio