The Westin Calgary Airport

4 hvězdičky
9,1
Úžasný
založeno na 342 recenzích
342 recenzí
25. 7.
-
26. 7.
2 hosté, 1 pokoj
Nabídky od
2 693 Kč
/Nejlevnější sazba za noc
Typ pokoje
Poskytovatel
Celkem za noc
Pokoj King, 1 postel velikosti King
2 693 Kč
Tradiční pokoj, 1 postel velikosti King
2 896 Kč
Tradiční pokoj, 1 postel velikosti King
2 909 Kč
Přehled
Ceny
Vybavení
Recenze
Umístění
Tipy a často kladené dotazy
Nedaleké pobyty

Přehled

V areálu se nachází krytý bazén a vířivka. K rekreaci dále slouží také fitness centrum.
9,1
Úžasný
342 recenzí

Nejnovější nabídky The Westin Calgary Airport

25. 7.
-
26. 7.
Pokoj King, 1 postel velikosti King
2 693 Kč
cena za noc s poplatky
Tradiční pokoj, 1 postel velikosti King
2 909 Kč
cena za noc s poplatky
Tradiční pokoj, 1 postel velikosti King
2 896 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
2 980 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
3 084 Kč
cena za noc s poplatky
Tradiční pokoj, 1 postel velikosti King
4 006 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
3 335 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
4 075 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, typ postele neuveden
3 448 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
4 512 Kč
cena za noc s poplatky
Tradiční pokoj, 1 postel velikosti King
3 543 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
3 623 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
3 574 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
4 164 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, typ postele neuveden
3 745 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
3 758 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
3 762 Kč
cena za noc s poplatky
Tradiční pokoj, 1 postel velikosti King
4 340 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 1 postel velikosti King
4 552 Kč
cena za noc s poplatky
Tradiční pokoj, 1 postel velikosti King
4 774 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, typ postele neuveden
5 864 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Deluxe, typ postele neuveden
9 075 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
8 524 Kč
cena za noc s poplatky
Jak naše výnosy ovlivňují způsob, jakým řadíme výsledky?
Dozvědět se více
*Celková cena zahrnuje odhadované místní daně a poplatky splatné při odhlášení.

The Westin Calgary Airport – vybavení a služby

  • Krytý bazén
  • Fitness centrum
  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Pokojová služba
  • Wi-Fi zdarma
  • Kávovar / konvice na čaj
  • Kávovar
  • Parkování zdarma
  • Kyvadlová doprava zdarma

Restaurace

  • Upravený jídelníček (na požádání)
  • Bar s občerstvením
  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Snídaně na pokoji
  • Kávovar / konvice na čaj
  • Lednička
  • Jídlo lze donést na pokoj.
  • Kávovar
  • Prodejní automat (na nápoje)
  • Prodejní automat (občerstvení)

Služby a komfort

  • Konferenční místnosti
  • Business centrum
  • Pronájem auta
  • Služba probuzení
  • Služba concierge
  • Konferenční zařízení/bankety
  • Pokojová služba
  • Expresní odhlášení
  • 24hodinová recepce

Základní vybavení a služby

  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi v celém areálu
  • Internet
  • Hasicí přístroj
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Detektory kouře
  • Topení
  • S klimatizací

Bezbariérový přístup

  • Domácí mazlíčci povoleni na požádání a za případný poplatek.
  • Bezbariérový přístup
  • Výtah
  • Hypoalergenní
  • Nekuřácké
  • WC s bezpečnostními madly
  • Kuřácká část

Bezpečnost a ochrana zdraví

  • Každodenní úklid pokoje
  • Lékárnička
  • Bezpečnostní kamery ve společných prostorách
  • Bezpečnostní kamera před nemovitostí
  • Bezpečnostní služba 24 hod
  • Bezpečnost

Parkování a doprava

  • Kyvadlová doprava (zdarma)
  • Nabíjecí stanice EV
  • Kyvadlová doprava zdarma
  • Parkování zdarma
  • Vlastní parkování

Koupelna

  • Sprcha
  • Spa lázeň
  • Fén
  • Župan

Prádelna

  • Prádelna
  • Služby žehlení
  • Služby prádelny
  • Žehlička a žehlicí prkno

Obecné

  • Rodinné pokoje
  • Propojené pokoje k dispozici
  • Zvukotěsné pokoje
  • Úložné prostory k dispozici

Bazén a wellness

  • Výřivka
  • Krytý bazén

Média a zábava

  • Sdílený obývací pokoj / televizní místnost
  • Kabelová nebo satelitní televize

Pracovní prostor

  • Fax/kopírka
  • Pracovní stůl

Aktivity

  • Zoo
  • Kasino

Pro rodiny

  • Dětské postýlky k dispozici
  • Dětská jídla

Fitness

  • Fitness centrum

The Westin Calgary Airport – recenze

9,1
Úžasný
342 ověřených hodnocení
Úžasný
234
Velmi dobrý
50
Dobrý
23
O.K.
6
Průměrný
10
Podprůměrný
2
Špatný
17
Seřadit podle:Nejnovější

Filtry

Všechny filtry

Filtry

Hodnocení
Typ cestovatelů
Roční doba

Lokace

671 Aero Drive Northeast, Calgary, AB T2E 7Y5

Turistické atrakce v okolí

  • Nose Hill Park6.4 km
  • The New Gallery9.8 km
  • Peace Bridge9.9 km
  • University of Calgary10 km
  • Calgary Zoo10.1 km
  • Downtown Calgary10.1 km
  • Suncor Energy Centre10.1 km
  • The Bow10.1 km
  • Calgary Public Library10.2 km
  • Fort Calgary10.3 km
  • Glenbow Museum10.4 km
  • Calgary Tower10.5 km

Zásady

Přihlášení / Odhlášení

Přihlášení kdykoliv od 15:00, odhlášení kdykoliv do 12:00

Podmínky pro zrušení a platbu předem

Podmínky zrušení/předplacení rezervace se liší v závislosti na typu pokoje a poskytovateli.

The Westin Calgary Airport: Kdy si pronajmout pokoj

Cena za noc. Ceny nejsou fixní a mohou podléhat změnám.
Průměrná cena za noc v jednotlivých měsících
Průměrná cena za noc

Nejčastější dotazy pro rezervace The Westin Calgary Airport

  • Kde se The Westin Calgary Airport nachází?

    The Westin Calgary Airport se nachází na adrese 671 Aero Drive Northeast, ve vzdálenosti 10,3 km od centra města Calgary. The Westin Calgary Airport se nachází nedaleko od zajímavých míst, nejbližší je Nose Hill Park.

  • Jaký čas přihlášení a odhlášení The Westin Calgary Airport požaduje?

    The Westin Calgary Airport nabízí čas přihlášení v 15:00 a čas odhlášení v 12:00.

  • Nabízí The Westin Calgary Airport Wi-Fi zdarma?

    Ano, The Westin Calgary Airport nabízí Wi-Fi zdarma.

  • Nabízí The Westin Calgary Airport parkování zdarma?

    Ano, The Westin Calgary Airport nabízí parkování zdarma.

  • Nabízí The Westin Calgary Airport kyvadlový spoj z/na letiště zdarma?

    Ano, The Westin Calgary Airport poskytuje kyvadlový spoj z/na letiště zdarma.

  • Jak daleko je The Westin Calgary Airport od letiště?

    The Westin Calgary Airport se nachází 1,5 km od Mezinárodní letiště Calgary. The Westin Calgary Airport se nachází 116,3 km od Red Deer.

  • Má The Westin Calgary Airport bazén?

    Ano, The Westin Calgary Airport disponuje bazénem.

  • Jak KAYAK najde tak skvělé nabídky ubytování (The Westin Calgary Airport)?

    KAYAK na webu prohledává všechny nabídky pokojů (The Westin Calgary Airport) v Calgary a umožní vám je porovnat a najít tu nejlepší sazbu pro vaši cestu. Různé stránky pro cestovatele nabízejí slevy nebo nabídky pokojů (The Westin Calgary Airport) v odlišných dobách a KAYAK vám zobrazí ceny od velkého počtu stránek pro cestovatele. To znamená, že máte vždy dobrou příležitost najít skvělou nabídku pro The Westin Calgary Airport.

Nedaleké hotely a jiné ubytování

O 21 % levnější
Relax and Unwind in Affordable Room with Swimming Pool and Free Shuttle
0,47 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Kávovar2 704 Kč+
O 3 % levnější
Stylish Room with Swimming Pool, Close to Calgary's Premier Attractions
0,47 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Kávovar3 316 Kč+
Stylish Stay with Swimming Pool, and Easy Access to Rafting Adventures
0,47 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Kávovar3 441 Kč+
O 7 % levnější
Enjoy in Spacious Room with Swimming Pool and Mountain Scenery
0,47 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Kávovar3 162 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 44 % levnější
Hotel Clique Calgary Airport
8.9 Vynikající (2 737 recenzí0,56 kmRestaurace, Bar/salónek, Pokojová služba1 906 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 39 % levnější
Hotel 11, Mod A Sonesta Collection
8.8 Vynikající (3 014 recenzí0,67 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Restaurace2 090 Kč+
2hvězdičkový hotel
O 35 % levnější
Holiday Inn Express & Suites Calgary Airport Trail Ne By IHG
8.2 Vynikající (1 028 recenzí0,57 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Wi-Fi zdarma2 224 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 34 % levnější
Comfort Inn & Suites Airport North
8.4 Vynikající (3 462 recenzí1,12 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Wi-Fi zdarma2 232 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 23 % levnější
Homewood Suites by Hilton Calgary-Airport
9 Vynikající (963 recenzí1,34 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Restaurace2 635 Kč+
3hvězdičkový hotel
Delta Hotels by Marriott Calgary Airport In-Terminal
9 Vynikající (1 177 recenzí1,46 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek4 736 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 44 % levnější
Hotel Clique Calgary Airport
8.9 Vynikající (2 737 recenzí0,56 kmRestaurace, Bar/salónek, Pokojová služba1 906 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 10 % levnější
Applause Hotel Calgary Airport By Clique
8.9 Vynikající (2 812 recenzí0,57 kmRestaurace, Bar/salónek, Pokojová služba3 047 Kč+

Užitečné info

Kvalita versus cena

Vzdálenost od centra města

Nearest Airport

Vzdálenost od letiště

8,8
10,3 km
Mezinárodní letiště Calgary
1,5 km