AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks

4 hvězdičky
8,9
Velmi dobrý
založeno na 593 recenzích
593 recenzí
15. 10.
-
16. 10.
2 hosté, 1 pokoj
Přehled
Ceny
Vybavení
Recenze
Umístění
Tipy a často kladené dotazy
Nedaleké pobyty

Přehled

Hotel nabízí následující možnosti rekreace: fitness centrum. Přímo v zařízení nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici níže uvedené rekreační aktivity (které mohou být zpoplatněné).
8,9
Velmi dobrý
593 recenzí

Nejnovější nabídky AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks

15. 10.
-
16. 10.
Nabídky od
4 420 Kč
•Nejlevnější sazba za noc
Porovnejte ceny pro Pokoj King, Standardní pokoj a další nabídky (23) v hotelu AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks.
Pokoj King, 1 rozkládací pohovka
4 420 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
4 652 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
4 479 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 rozkládací pohovka
4 861 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
4 561 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
6 641 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
4 613 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
5 016 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
4 617 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
6 431 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
4 654 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
7 695 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 1 postel velikosti King
4 838 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
5 280 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 rozkládací pohovka
5 171 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, typ postele neuveden
5 654 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
5 356 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
5 953 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
6 024 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
6 670 Kč
cena za noc s poplatky
Dvoulůžkový pokoj, 1 postel velikosti King
27 605 Kč
cena za noc s poplatky
Jak naše výnosy ovlivňují způsob, jakým řadíme výsledky?
Dozvědět se více
*Celková cena zahrnuje odhadované místní daně a poplatky splatné při odhlášení.

AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks – vybavení a služby

  • Fitness centrum
  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Kávovar / konvice na čaj
  • Kávovar
  • Parkovací služba
  • Business centrum
  • Plochá televize
  • TV
  • Kabelová nebo satelitní televize

AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks – recenze

8,9
Velmi dobrý
593 ověřených hodnocení
Úžasný
396
Velmi dobrý
79
Dobrý
41
O.K.
20
Průměrný
18
Podprůměrný
7
Špatný
32
Seřadit podle:Nejnovější

Filtry

Všechny filtry

Filtry

Hodnocení
Typ cestovatelů
Roční doba

Lokace

135 Joe Nuxhall Way, Cincinnati, OH 45202

Turistické atrakce v okolí

  • Cincinnati Reds Hall of Fame and Museum45 m
  • Great American Ballpark157 m
  • National Underground Railroad Freedom Center231 m
  • John A. Roebling Suspension Bridge263 m
  • Heritage Bank Center389 m
  • Fountain Square0.6 km
  • Paycor Stadium0.7 km
  • Duke Energy Convention Center0.9 km
  • Emery Theatre1.3 km
  • Music Hall1.6 km
  • Eden Park1.9 km
  • Cincinnati Art Museum2.1 km

Zásady

Přihlášení / Odhlášení

Přihlášení kdykoliv od 16:00, odhlášení kdykoliv do 11:00

Podmínky pro zrušení a platbu předem

Podmínky zrušení/předplacení rezervace se liší v závislosti na typu pokoje a poskytovateli.

AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks

Který měsíc nabízí nejnižší ceny v AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks?

Nejlevnějším měsícem pro pobyt v AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks je leden, s průměrnou cenou 4 182 Kč za noc. Nejdražším měsícem je červenec s cenou 8 822 Kč za noc.

Který den je nejlevnější pro rezervaci ubytování AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks?

Nejlevnější den pro rezervaci ubytování AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks je neděle, s průměrnou cenou 4 654 Kč za noc. Nejdražší den je úterý s cenou 8 162 Kč za noc.

Jak dlouho do předu si rezervovat AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks?

Chcete-li získat tu nejlepší cenu v AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks, rezervujte zhruba 2týdny předem. Můžete tak ušetřit přibližně 35 % oproti rezervaci na poslední chvíli.

Nejčastější dotazy pro rezervace AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks

  • Kde se AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks nachází?

    AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks se nachází na adrese 135 Joe Nuxhall Way, ve čtvrti Central Business District a je ve vzdálenosti 0,6 km od centra města Cincinnati. AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks se nachází nedaleko od zajímavých míst, nejbližší je Cincinnati Reds Hall of Fame and Museum.

  • Jaký čas přihlášení a odhlášení AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks požaduje?

    AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks nabízí čas přihlášení v 16:00 a čas odhlášení v 11:00.

  • Jak daleko je AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks od letiště?

    AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks se nachází 7,8 km od Letiště Cincinnati Municipal-Lunken Field. AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks se nachází 14,4 km od Cincinnati Cinci./N. Kentucky.

  • Jak KAYAK najde tak skvělé nabídky ubytování (AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks)?

    KAYAK na webu prohledává všechny nabídky pokojů (AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks) v Cincinnati a umožní vám je porovnat a najít tu nejlepší sazbu pro vaši cestu. Různé stránky pro cestovatele nabízejí slevy nebo nabídky pokojů (AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks) v odlišných dobách a KAYAK vám zobrazí ceny od velkého počtu stránek pro cestovatele. To znamená, že máte vždy dobrou příležitost najít skvělou nabídku pro AC Hotel by Marriott Cincinnati at The Banks.

Nedaleké hotely a jiné ubytování

3hvězdičkový hotel
O 5 % levnější
Moxy Cincinnati Downtown
7.2 Dobrý (40 recenzí0,31 kmFitness centrum, Bar/salónek, Wi-Fi zdarma4 207 Kč+
4hvězdičkový hotel
Renaissance Cincinnati Downtown Hotel
8.3 Vynikající (411 recenzí0,42 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek4 880 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 14 % levnější
Courtyard by Marriott Cincinnati Downtown
8 Vynikající (287 recenzí0,5 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek3 812 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 19 % levnějšíThe Westin Cincinnati8.1 Vynikající (1 702 recenzí0,55 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek3 598 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 40 % levnější
Homewood Suites by Hilton Newport Cincinnati
8.9 Vynikající (116 recenzí1,05 kmFitness centrum, Bar/salónek, Wi-Fi zdarma2 656 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 37 % levnější
Hilton Cincinnati Netherland Plaza
7.3 Dobrý (1 647 recenzí0,61 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek2 803 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 36 % levnější
Homewood Suites by Hilton Cincinnati-Downtown
7.8 Dobrý (467 recenzí0,8 kmFitness centrum, Bar/salónek, Wi-Fi zdarma2 854 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 28 % levnější
Embassy Suites by Hilton Cincinnati RiverCenter
7.4 Dobrý (1 108 recenzí0,8 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Restaurace3 203 Kč+
5hvězdičkový hotel
The Lytle Park Hotel, Autograph Collection9.4 Vynikající (132 recenzí0,67 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek7 690 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 7 % levnější
Residence Inn by Marriott Cincinnati Downtown/The Phelps
9.3 Vynikající (350 recenzí0,63 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek4 123 Kč+
5hvězdičkový hotel
O 11 % levnější
Cincinnati's Fidelity Hotel
9.3 Vynikající (9 recenzí0,7 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek3 941 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 40 % levnější
Homewood Suites by Hilton Newport Cincinnati
8.9 Vynikající (116 recenzí1,05 kmFitness centrum, Bar/salónek, Wi-Fi zdarma2 656 Kč+

Užitečné info

Vzdálenost od centra města

Nearest Airport

Vzdálenost od letiště

0,6 km
Cincinnati Cinci./N. Kentucky
14,4 km

Další možnosti ubytování v Cincinnati