Migjorn Ibiza Suites & Spa

4 hvězdičky
8,8
Velmi dobrý
založeno na 1037 recenzích
1 037 recenzí
15. 8.
-
16. 8.
2 hosté, 1 pokoj
Přehled
Ceny
Vybavení
Recenze
Umístění
Kdy rezervovat
Tipy a často kladené dotazy
Nedaleké pobyty

Přehled

V areálu se nachází 2 venkovní bazény a také bazén pro děti. K rekreaci slouží také vířivka, sauna a fitness centrum. Přímo v zařízení nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici níže uvedené rekreační aktivity (které mohou být zpoplatněné).
8,8
Velmi dobrý
1037 recenzí

Nejnovější nabídky Migjorn Ibiza Suites & Spa

15. 8.
-
16. 8.
Standardní pokoj, typ postele neuveden
6 021 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
6 040 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
6 065 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, 1 manželská postel
6 158 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
7 372 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
7 814 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
8 299 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
8 851 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
9 229 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
9 633 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
10 938 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
11 786 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
12 470 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
16 123 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Superior, typ postele neuveden
17 140 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
19 457 Kč
cena za noc s poplatky
Jak naše výnosy ovlivňují způsob, jakým řadíme výsledky?
Dozvědět se více
*Celková cena zahrnuje odhadované místní daně a poplatky splatné při odhlášení.

Migjorn Ibiza Suites & Spa – vybavení a služby

  • Šnorchlování
  • Venkovní bazén
  • Fitness centrum
  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Pokojová služba
  • Wi-Fi zdarma
  • Kávovar / konvice na čaj
  • Kávovar
  • Business centrum

Koupelna

  • Zvýšené WC
  • Fén
  • Společná koupelna
  • Župan
  • Vlastní koupelna
  • Sprcha
  • Koupací čepice
  • Druhá koupelna
  • Druhé WC
  • Vana
  • Bidet
  • Spa lázeň
  • Toaleta
  • Toaletní papír
  • Kartáček na zuby
  • Otevřený sprchový kout

Základní vybavení a služby

  • Wi-Fi v celém areálu
  • Internet
  • Hasicí přístroj
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Detektory kouře
  • Topení
  • S klimatizací
  • Wi-Fi zdarma
  • Ložní prádlo
  • Ručníky
  • Šampon
  • Tělové mýdlo
  • Ručníky/osušky (za poplatek)
  • Odpadkové koše
  • Kondicionér

Bezbariérový přístup

  • Ubytování umístěno v přízemí
  • Bezbariérové ubytování
  • Snížené umyvadlo v koupelně
  • Snížené umyvadlo
  • Syntetický polštář
  • Nekuřácké pokoje k dispozici
  • Bezbariérový přístup
  • Bezbariérová sprcha
  • Výtah
  • Koupací židle
  • Přístupné výtahem
  • Bezbariérová vana
  • WC s bezpečnostními madly

Služby a komfort

  • Business centrum
  • Pronájem auta
  • Služba probuzení
  • Služba concierge
  • Směnárna na místě ubytování
  • Konferenční zařízení/bankety
  • Hotelový minimarket
  • Pokojová služba
  • Přepážka pro prohlídky
  • Dveře na kartu
  • Expresní odhlášení
  • 24hodinová recepce
  • Bezpečnostní schránka

Kuchyň

  • Skleničky na víno
  • Rychlovarná konvice
  • Kuchyňské náčiní
  • Kuchyň
  • Kuchyňka
  • Mikrovlnná trouba
  • Kávovar / konvice na čaj
  • Konvice
  • Topinkovač
  • Lednička
  • Kávovar
  • Jídelní prostory

Obecné

  • Rodinné pokoje
  • Zamykací skříňky
  • Výhled na bazén
  • Úložné prostory k dispozici
  • Prostor k sezení
  • Pantofle
  • Pohovka
  • Zvukotěsné pokoje
  • Telefon
  • Dlaždicová/mramorová podlaha

Restaurace

  • Dodávka potravin
  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Jídlo lze donést na pokoj.
  • Mini bar
  • Jídelna
  • Bar s občerstvením
  • Snídaně na pokoji
  • Jídelní stůl

Aktivity

  • Obchod se suvenýry
  • Půjčovna kol
  • Kolo
  • Potápění
  • Potápění
  • Šnorchlování
  • Salon krásy
  • Túry

Pro rodiny

  • Dětské postýlky k dispozici
  • Dětský bazén
  • Dětská jídla
  • Bufet vhodný pro děti
  • Hlídání dětí (za poplatek)
  • Hřiště
  • Dětské zábrany

Bazén a wellness

  • Spa
  • Výřivka
  • Venkovní bazén
  • Osušky k bazénu
  • Parní lázeň
  • Sauna

Média a zábava

  • Plochá televize
  • Kabelová nebo satelitní televize
  • TV
  • Dokovací stanice pro chytrý telefon

Prádelna

  • Prádelna
  • Služby žehlení
  • Služby prádelny
  • Sušička

Parkování a doprava

  • Parkování
  • Kyvadlová doprava z/na letiště (za příplatek)
  • Kyvadlová doprava (za příplatek)

Venkovní

  • Zahrada
  • Terasa
  • Balkón

Ložnice

  • Rozkládací pohovka
  • Stojan na oblečení
  • Šatní skříň nebo šatna

Bezpečnost a ochrana zdraví

  • Každodenní úklid pokoje
  • Lékárnička
  • Bezpečnost

Pracovní prostor

  • Fax/kopírka

Fitness

  • Fitness centrum

Migjorn Ibiza Suites & Spa – recenze

8,8
Velmi dobrý
1037 ověřených hodnocení
Úžasný
595
Velmi dobrý
192
Dobrý
126
O.K.
45
Průměrný
41
Podprůměrný
19
Špatný
19
Seřadit podle:Nejnovější

Filtry

Všechny filtry

Filtry

Hodnocení
Typ cestovatelů
Roční doba

Skóre podle poskytovatele

Lokace

Begonias, 12-18, 07817 Ibiza, Ibiza

Turistické atrakce v okolí

  • Figueretes Beach2.1 km
  • Museu Monogràfic Puig des Molins2.7 km
  • Universitat de les Illes Balears2.8 km
  • Multicines Eivissa2.8 km
  • Museo Puget3 km
  • Museo arqueológico de Ibiza y Formentera3.1 km
  • Ibiza Cathedral3.1 km
  • Museu d'Art Contemporani3.2 km
  • Ibiza Castle3.2 km
  • Puerto de Ibiza3.4 km
  • Estatua del Sagrado Corazon de Jesus3.5 km
  • Marina Botafoch4.3 km

Zásady

Přihlášení / Odhlášení

Přihlášení kdykoliv od 14:00, odhlášení kdykoliv do 12:00

Podmínky pro zrušení a platbu předem

Podmínky zrušení/předplacení rezervace se liší v závislosti na typu pokoje a poskytovateli.
Číslo licence: A-0035-E

Základní informace – Migjorn Ibiza Suites & Spa

Mimo sezónu

V sezóně

Průměrná cena (za noc během týdne)

červen
červen
8 654 Kč
Nejlevnější měsíc pro váš pobyt s průměrným poklesem cen o 0 %.
Nejdražší měsíc pro váš pobyt s průměrným nárůstem cen o 0 %.
Průměrná cena (ne - čt) za 2 poslední týdny.

Migjorn Ibiza Suites & Spa

Který den je nejlevnější pro rezervaci ubytování Migjorn Ibiza Suites & Spa?

Na základě cen hotelů vyhledaných uživateli KAYAKu za posledních 12 měsíců.

Nejlevnější den pro rezervaci ubytování Migjorn Ibiza Suites & Spa je neděle, s průměrnou cenou 5 677 Kč za noc. Nejdražší den je pondělí s cenou 15 120 Kč za noc.

Jak dlouho do předu si rezervovat Migjorn Ibiza Suites & Spa?

Na základě cen hotelů vyhledaných uživateli KAYAKu za posledních 12 měsíců.

Chcete-li získat tu nejlepší cenu v Migjorn Ibiza Suites & Spa, rezervujte zhruba 12 týdnů předem. Můžete tak ušetřit přibližně 60 % oproti rezervaci na poslední chvíli.

Nejlepší tipy od KAYAK na pobyt poblíž turistické atrakce Migjorn Ibiza Suites & Spa

  • Na jak dlouho se ubytovat v ubytovacím zařízení Migjorn Ibiza Suites & Spa? Uživatelé stránek KAYAK si zde většinou rezervují pokoj na 5 dnů.

Nejčastější dotazy pro rezervace Migjorn Ibiza Suites & Spa

  • Kde se Migjorn Ibiza Suites & Spa nachází?

    Migjorn Ibiza Suites & Spa se nachází na adrese Begonias, 12-18, ve vzdálenosti 2,2 km od centra města Ibiza. Migjorn Ibiza Suites & Spa se nachází nedaleko od zajímavých míst, nejbližší je Figueretes Beach.

  • Jaký čas přihlášení a odhlášení Migjorn Ibiza Suites & Spa požaduje?

    Migjorn Ibiza Suites & Spa nabízí čas přihlášení v 14:00 a čas odhlášení v 12:00.

  • Nabízí Migjorn Ibiza Suites & Spa Wi-Fi zdarma?

    Ano, Migjorn Ibiza Suites & Spa nabízí Wi-Fi zdarma.

  • Jak daleko je Migjorn Ibiza Suites & Spa od letiště?

    Migjorn Ibiza Suites & Spa se nachází 3,5 km od Ibiza. Migjorn Ibiza Suites & Spa se nachází 135,7 km od Letiště Palma de Mallorca.

  • Má Migjorn Ibiza Suites & Spa bazén?

    Ano, Migjorn Ibiza Suites & Spa disponuje bazénem.

  • Jak KAYAK najde tak skvělé nabídky ubytování (Migjorn Ibiza Suites & Spa)?

    KAYAK na webu prohledává všechny nabídky pokojů (Migjorn Ibiza Suites & Spa) v Ibize a umožní vám je porovnat a najít tu nejlepší sazbu pro vaši cestu. Různé stránky pro cestovatele nabízejí slevy nebo nabídky pokojů (Migjorn Ibiza Suites & Spa) v odlišných dobách a KAYAK vám zobrazí ceny od velkého počtu stránek pro cestovatele. To znamená, že máte vždy dobrou příležitost najít skvělou nabídku pro Migjorn Ibiza Suites & Spa.

Nedaleké hotely a jiné ubytování

4hvězdičkový hotel
Ama Ibiza Beachfront Suites
8.6 Vynikající (941 recenzí0,03 kmSoukromá pláž, pouze pro dospělé, šnorchlování9 254 Kč+
Pronájem
Apartamentos Tur Palas
0,07 km8 846 Kč+
Pronájem
O 12 % levnější
Apartamentos Sal Rossa
10 Vynikající (1 recenze0,08 kmVenkovní bazén, kuchyňka, s klimatizací5 556 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 32 % levnější
Dorado Ibiza - Adults Only
8.9 Vynikající (726 recenzí0,11 kmPouze pro dospělé, Venkovní bazén, na pláži4 324 Kč+
1hvězdičkový hotel
O 82 % levnější
Ok Hotel Bossa
0,46 kmKabelová nebo satelitní televize1 135 Kč+
Pronájem
O 60 % levnější
Green Line Bon Sol Apartamentos
7.1 Dobrý (1 801 recenzí0,45 kmVenkovní bazén, Sauna, kuchyňka2 522 Kč+
Pronájem
O 54 % levnější
Vistamar I - MC Apartments Ibiza
8.9 Vynikající (530 recenzí0,43 kmNa pláži, Kuchyň, kuchyňka2 930 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 47 % levnější
Ibiza Sun Apartments
9.3 Vynikající (520 recenzí0,19 kmŠnorchlování, Venkovní bazén, Fitness centrum3 374 Kč+
Pronájem
O 12 % levnější
Apartamentos Sal Rossa
10 Vynikající (1 recenze0,08 kmVenkovní bazén, kuchyňka, s klimatizací5 556 Kč+
Pronájem
Beautiful Villa In The Heart Of Playa Den Bossabretv-2047-E
10 Vynikající (6 recenzí0,39 kmPrivátní bazén, Venkovní bazén, Wi-Fi32 482 Kč+
Pronájem
Lovely house with private pool, BBQ, AC, WiFi in Playa d' en Bossa
9.8 Vynikající (27 recenzí0,5 kmPrivátní bazén, Balkón, s klimatizací27 146 Kč+
Pronájem
Villa With Private Pool & Garden, 5 Minutes Walk To The Beach
9.6 Vynikající (55 recenzí0,94 kmPrivátní bazén, Venkovní bazén, Wi-Fi8 195 Kč+

Užitečné info

Kvalita versus cena

Vzdálenost od centra města

Nearest Airport

Vzdálenost od letiště

8,1
2,2 km
Ibiza
3,5 km