Nejnovější nabídky Grand Hôtel De La Seine
Grand Hôtel De La Seine – vybavení a služby
- Fitness centrum
- Restaurace
- Bar/salónek
- Pokojová služba
- Wi-Fi zdarma
- Kávovar / konvice na čaj
- Kávovar
- Kavárna
- Business centrum
- Plochá televize
Grand Hôtel De La Seine – recenze
Skóre podle poskytovatele

Lokace
Turistické atrakce v okolí
- Musee Flaubert et d'Histoire de la Medecine394 m
- Museum of Joan of Arc0.5 km
- Jeanne d'Arc Church0.5 km
- Place du Vieux-Marche0.5 km
- Le Gros-Horloge0.7 km
- Musée de la Céramique1 km
- Cathédrale Notre-Dame de Rouen1 km
- Musee des Beaux-Arts1 km
- Musee Secq des Tournelles1 km
- Tour Jeanne d'Arc1.1 km
- Rouen-Rive-Droite Station1.2 km
- Saint Maclou Church1.2 km
Zásady
Přihlášení / Odhlášení | Přihlášení kdykoliv od 15:00, odhlášení kdykoliv do 12:00 |
|---|---|
Podmínky pro zrušení a platbu předem | Podmínky zrušení/předplacení rezervace se liší v závislosti na typu pokoje a poskytovateli. |
Grand Hôtel De La Seine
Který měsíc nabízí nejnižší ceny v Grand Hôtel De La Seine?
Nejlevnějším měsícem pro pobyt v Grand Hôtel De La Seine je listopad, s průměrnou cenou 2 112 Kč za noc. Nejdražším měsícem je květen s cenou 2 853 Kč za noc.
Který den je nejlevnější pro rezervaci ubytování Grand Hôtel De La Seine?
Nejlevnější den pro rezervaci ubytování Grand Hôtel De La Seine je středa, s průměrnou cenou 2 329 Kč za noc. Nejdražší den je neděle s cenou 3 229 Kč za noc.
Jak dlouho do předu si rezervovat Grand Hôtel De La Seine?
Chcete-li získat tu nejlepší cenu v Grand Hôtel De La Seine, rezervujte zhruba 5 týdnů předem. Můžete tak ušetřit přibližně 43 % oproti rezervaci na poslední chvíli.
Nejčastější dotazy pro rezervace Grand Hôtel De La Seine
Nedaleké hotely a jiné ubytování
Nejbližší
Zobrazit více nedalekého ubytováníNejlevnější
Prohlédněte si nejlevnější ubytování v RouenNejdoporučovanější
Prohlédněte si nejdoporučovanější ubytování v RouenUžitečné info
Kvalita versus cena | Vzdálenost od centra města |
|---|---|
7,9 | 1,3 km |









