Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection

4 hvězdičky
8,5
Velmi dobrý
založeno na 58 recenzích
58 recenzí
24. 8.
-
25. 8.
2 hosté, 1 pokoj
Přehled
Ceny
Vybavení
Recenze
Umístění
Tipy a často kladené dotazy
Nedaleké pobyty

Přehled

Hotel nabízí následující možnosti rekreace: fitness centrum s nepřetržitým provozem. Přímo v zařízení nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici níže uvedené rekreační aktivity (které mohou být zpoplatněné).
8,5
Velmi dobrý
58 recenzí

Nejnovější nabídky Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection

24. 8.
-
25. 8.
Pokoj King, 1 postel velikosti King
4 578 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 1 postel velikosti King
11 044 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Klasik, 1 postel velikosti King
4 746 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
5 772 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, typ postele neuveden
4 773 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Klasik, 1 postel velikosti King
4 934 Kč
cena za noc s poplatky
Exekutivní pokoj, 2 postele velikosti Queen
5 114 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Klasik, 1 postel velikosti King
5 367 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Klasik, 1 postel velikosti King
5 416 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
6 603 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
5 562 Kč
cena za noc s poplatky
Exekutivní pokoj, typ postele neuveden
7 357 Kč
cena za noc s poplatky
Exekutivní pokoj, typ postele neuveden
5 792 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, typ postele neuveden
6 206 Kč
cena za noc s poplatky
Exekutivní pokoj, 2 postele velikosti Queen
5 962 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Klasik, 1 postel velikosti King
8 251 Kč
cena za noc s poplatky
Exekutivní pokoj, typ postele neuveden
6 422 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Klasik, 1 postel velikosti King
9 593 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
7 119 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Klasik, 1 postel velikosti King
7 216 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Klasik, 1 postel velikosti King
7 355 Kč
cena za noc s poplatky
Jak naše výnosy ovlivňují způsob, jakým řadíme výsledky?
Dozvědět se více
*Celková cena zahrnuje odhadované místní daně a poplatky splatné při odhlášení.

Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection – vybavení a služby

  • Fitness centrum
  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Pokojová služba
  • Wi-Fi zdarma
  • Kávovar
  • Parkovací služba
  • Parkování zdarma
  • Kyvadlová doprava zdarma
  • Kyvadlová doprava (zdarma)

Restaurace

  • Dodávka potravin
  • Mini bar
  • Balíčky k obědu
  • Upravený jídelníček (na požádání)
  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Snídaně na pokoji
  • Lednička
  • Jídlo lze donést na pokoj.
  • Kávovar

Služby a komfort

  • Business centrum
  • Služba probuzení
  • Služba concierge
  • Bezpečnostní schránka
  • Konferenční zařízení/bankety
  • Pokojová služba
  • Masáž chodidel
  • Expresní odhlášení
  • 24hodinová recepce

Bezbariérový přístup

  • Domácí mazlíčci povoleni na požádání a za případný poplatek.
  • Bezbariérový přístup
  • Výtah
  • Hypoalergenní
  • Parkování pro vozíčkáře
  • Pokoj pro alergiky
  • Nekuřácké
  • Kuřácká část

Základní vybavení a služby

  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi v celém areálu
  • Internet
  • Hasicí přístroj
  • Detektory kouře
  • Topení
  • S klimatizací

Parkování a doprava

  • Kyvadlová doprava (zdarma)
  • Uliční parkování
  • Kyvadlová doprava zdarma
  • Parkování zdarma
  • Parkovací služba

Média a zábava

  • Rádio
  • Plochá televize
  • Knihovna
  • Kabelová nebo satelitní televize
  • Dokovací stanice pro chytrý telefon

Koupelna

  • Sprcha
  • Fén
  • Toaleta
  • Župan
  • Vlastní koupelna

Obecné

  • Prostor k sezení
  • Propojené pokoje k dispozici
  • Pohovka
  • Telefon
  • Úložné prostory k dispozici

Prádelna

  • Služby žehlení
  • Služby prádelny
  • Žehlička a žehlicí prkno

Pracovní prostor

  • Fax/kopírka
  • Pracovní stůl

Aktivity

  • Půjčovna kol
  • Společenské hry / skládačky

Bezpečnost a ochrana zdraví

  • Každodenní úklid pokoje
  • Bezpečnost

Spa

  • Masáže
  • Sauna

Ložnice

  • Budík

Pro rodiny

  • Dětské postýlky k dispozici

Fitness

  • Fitness centrum

Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection – recenze

8,5
Velmi dobrý
58 ověřených hodnocení
Úžasný
47
Velmi dobrý
7
Dobrý
1
O.K.
1
Průměrný
0
Podprůměrný
1
Špatný
1
Seřadit podle:Nejnovější

Filtry

Všechny filtry

Filtry

Hodnocení
Typ cestovatelů
Roční doba

Lokace

1324 South Main Street, Tulsa, OK 74119

Turistické atrakce v okolí

  • Boston Avenue United Methodist Church327 m
  • Tulsa Performing Arts Center1.3 km
  • BOK Center1.4 km
  • BOK Tower1.4 km
  • Union Depot1.6 km
  • Oklahoma Jazz Hall of Fame1.6 km
  • Brady Theater1.8 km
  • Cain's Ballroom2.1 km
  • Temple Israel2.6 km
  • All Souls Unitarian Church2.6 km
  • Philbrook Museum of Art2.6 km
  • University of Tulsa4 km

Zásady

Přihlášení / Odhlášení

Přihlášení kdykoliv od 15:00, odhlášení kdykoliv do 11:00

Podmínky pro zrušení a platbu předem

Podmínky zrušení/předplacení rezervace se liší v závislosti na typu pokoje a poskytovateli.

Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection

Který měsíc nabízí nejnižší ceny v Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection?

Na základě cen hotelů vyhledaných uživateli KAYAKu za posledních 12 měsíců.

Nejlevnějším měsícem pro pobyt v Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection je leden, s průměrnou cenou 6 026 Kč za noc. Nejdražším měsícem je květen s cenou 9 876 Kč za noc.

Který den je nejlevnější pro rezervaci ubytování Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection?

Na základě cen hotelů vyhledaných uživateli KAYAKu za posledních 12 měsíců.

Nejlevnější den pro rezervaci ubytování Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection je neděle, s průměrnou cenou 5 178 Kč za noc. Nejdražší den je středa s cenou 8 753 Kč za noc.

Jak dlouho do předu si rezervovat Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection?

Na základě cen hotelů vyhledaných uživateli KAYAKu za posledních 12 měsíců.

Chcete-li získat tu nejlepší cenu v Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection, rezervujte zhruba 5 týdnů předem. Můžete tak ušetřit přibližně 27 % oproti rezervaci na poslední chvíli.

Nejčastější dotazy pro rezervace Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection

  • Kde se Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection nachází?

    Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection se nachází na adrese 1324 South Main Street, ve čtvrti Riverview a je ve vzdálenosti 1,3 km od centra města Tulsa. Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection se nachází nedaleko od zajímavých míst, nejbližší je Boston Avenue United Methodist Church.

  • Jaký čas přihlášení a odhlášení Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection požaduje?

    Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection nabízí čas přihlášení v 15:00 a čas odhlášení v 11:00.

  • Nabízí Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection Wi-Fi zdarma?

    Ano, Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection nabízí Wi-Fi zdarma.

  • Nabízí Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection parkování zdarma?

    Ano, Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection nabízí parkování zdarma.

  • Nabízí Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection kyvadlový spoj z/na letiště zdarma?

    Ano, Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection poskytuje kyvadlový spoj z/na letiště zdarma.

  • Jak daleko je Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection od letiště?

    Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection se nachází 10,9 km od Tulsa. Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection se nachází 98,5 km od Stillwater Letiště Searcy Field.

  • Jak KAYAK najde tak skvělé nabídky ubytování (Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection)?

    KAYAK na webu prohledává všechny nabídky pokojů (Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection) v Tulsa a umožní vám je porovnat a najít tu nejlepší sazbu pro vaši cestu. Různé stránky pro cestovatele nabízejí slevy nebo nabídky pokojů (Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection) v odlišných dobách a KAYAK vám zobrazí ceny od velkého počtu stránek pro cestovatele. To znamená, že máte vždy dobrou příležitost najít skvělou nabídku pro Ambassador Hotel Tulsa Autograph Collection.

Nedaleké hotely a jiné ubytování

4hvězdičkový hotel
O 38 % levnější
Brut Hotel
9 Vynikající (244 recenzí0,87 kmVenkovní bazén, Fitness centrum, Restaurace3 579 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 57 % levnější
DoubleTree by Hilton Tulsa-Downtown
7.5 Dobrý (1 045 recenzí0,94 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Restaurace2 470 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 54 % levnější
Residence Inn by Marriott Tulsa Downtown
8.5 Vynikající (153 recenzí0,96 kmVenkovní bazén, Fitness centrum, Bar/salónek2 679 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 42 % levnějšíThe Mayo Hotel8.8 Vynikající (475 recenzí1 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek3 348 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 60 % levnější
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Tulsa Downtown/Route 66
8.2 Vynikající (481 recenzí1,09 kmFitness centrum, Restaurace, Wi-Fi zdarma2 323 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 58 % levnější
Hampton Inn and Suites Tulsa Downtown
7.9 Dobrý (599 recenzí1,25 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Wi-Fi zdarma2 407 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 58 % levnější
Aloft Tulsa Downtown
8.1 Vynikající (835 recenzí1,08 kmVenkovní bazén, Fitness centrum, Restaurace2 428 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 57 % levnější
DoubleTree by Hilton Tulsa-Downtown
7.5 Dobrý (1 045 recenzí0,94 kmKrytý bazén, Fitness centrum, Restaurace2 470 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 38 % levnější
Brut Hotel
9 Vynikající (244 recenzí0,87 kmVenkovní bazén, Fitness centrum, Restaurace3 579 Kč+
4hvězdičkový hotel
O 42 % levnějšíThe Mayo Hotel8.8 Vynikající (475 recenzí1 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek3 348 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 48 % levnějšíHotel Indigo Tulsa Dwtn-Entertainment Area By IHG8.6 Vynikající (410 recenzí1,58 kmFitness centrum, Restaurace, Bar/salónek2 993 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 54 % levnější
Residence Inn by Marriott Tulsa Downtown
8.5 Vynikající (153 recenzí0,96 kmVenkovní bazén, Fitness centrum, Bar/salónek2 679 Kč+

Užitečné info

Kvalita versus cena

Vzdálenost od centra města

Nearest Airport

Vzdálenost od letiště

7,6
1,3 km
Tulsa
10,9 km