Služební cesty.
Jednoduše.

Ve společnosti KAYAK jsme chtěli uživatelům nabídnout lepší způsob, jak plánovat a spravovat služební cesty. Našli jsme platformy s omezeným inventářem, zastaralým uživatelským rozhraním, skrytými náklady a poplatky, které se zdály neopodstatnění. Chtěli jsme prostě podobnou službu, jako KAYAK. A tak jsme ji vytvořili.

Vyzkoušejte KAYAK Business, je to opravdu snadné.

Ušetřete čas

Služební cesty pro vás vyhledáváme u více než 2 500 poskytovatelů. Vyhledávejte letenky a hotely z celého webu a naplánujte si cestu, která vám bude zcela vyhovovat.

Ušetřete peníze

Využijte sazeb letenek a hotelů pro firmy, bez nutnosti předplatného nebo dalších poplatků. Přesně tak, to znamená zcela zdarma.

Ušetřete si starosti

Spravujte všechny rezervace na jednom místě. Snadno své společnosti vykazujte účtenky, sledujte náklady a mějte přehled o tom, kdy a kam cestují vaši kolegové.

Co KAYAK Business nabízí?

Plánování

Nejlepší služební cesta, v rámci rozpočtu
Vyhledávejte na stovkách stránek pro cestovatele, najděte skvělé nabídky a plánujte služební cesty po svém. Vaše firemní zásady pro rezervaci služebních cest (pokud nějaké máte) budou součástí vyhledávání. Máte tak jistotu, že je neporušíte a pokud potřebujete cestu schválit, stačí k tomu jen jedno kliknutí.

Správa cest

Všechny vaše rezervace na jednom místě
Automaticky vytvářejte cestovní itineráře zahrnující vaše lety, palubní lístky, rezervace hotelového ubytování a restaurací. Díky aplikaci KAYAK můžete všechny tyto informace spravovat na jednom místě a mít o všem přehled. Nemusíte se tak starat o cestu samotnou a soustředit se radši na své pracovní úkoly.

Vykazování

Mějte kontrolu nad cestovními výdaji
Snadno spravujte a vykazujte účtenky, sledujte cestovní výdaje a mějte přehled o tom, kam cestuje váš tým. A rozhodnete-li se využívat náš nástroj Expensify, služba KAYAK Business bude automaticky importovat vaše účtenky a vytvářet pro vaše služební cesty zprávy o cestovních výdajích.

Nižší náklady

Využijte sazeb pro firmy a slev KAYAK
Využijte všech slev stránek KAYAK, předního vyhledávače pro cestovatele na světě a mějte přístup k dalším zvýhodněným firemním sazbám letenek a hotelového ubytování. To vše zcela zdarma.

Cestovní řešení pro celou firmu

Zaměstnanci

Více možností

Vybírejte letenky a hotely od tisíců poskytovatelů na stránkách KAYAK.

Snadné plánování

Vytvářejte itineráře během chvilky a uložte si vše potřebné na jednom místě.

Oceněná aplikace

Buďte o krok napřed s upozorněními v reálném čase a všemi rezervacemi snadno po ruce.

Cestovní manažeři

Dodržování zásad

Zajistěte, že jsou všechny služební cesty v rámci rozpočtu, díky intuitivním zásadám v nástroji, který váš tým bude chtít používat.

Správa cest

Zjednodušte proces schvalování cest a mějte přehled o tom, kam členové vašeho týmu vycestovali.

Cestovní náklady pod kontrolou

Snižte cestovní náklady tak, že do vyhledávání KAYAK zakomponujete firemní zásady pro rezervaci služebních cest.

Proč používat KAYAK Business?

Služba pro služební cestující, vytvořená služebními cestujícími.

Ačkoliv jsme hledali opravdu usilovně, nepodařilo se nám najít efektivní způsob, jak ve společnosti KAYAK plánovat a spravovat naše služební cesty.

Ostatní platformy nenabízeli dostatek možností ani snadné používání. O různé poplatky však nouze nebyla.

Říkali jsme si, že by měl existovat nějaký lepší nástroj. Třeba jako KAYAK – snadná a bezplatná služba, nabízející jedno místo, kde plánovat, spravovat a vykazovat služební cesty (a stále čerpat z nejlepších dostupných nabídek).

S naší platformou začíná nová éra služebnách cest. Vítá vás služba KAYAK Business.

Vyzkoušejte KAYAK Business, je to opravdu snadné.

A zdarma. To se prostě nedá odmítnout.

Nejčastější dotazy

Služba KAYAK Business poskytuje řadu funkcí doplňujících stávající funkce stránek KAYAK. Účet KAYAK Business vám umožňuje následující:
  • zobrazit, které výsledky splňují či nesplňují firemní zásady,
  • odeslat výsledky, které nesplňují firemní zásady, svému manažerovi ke schválení,
  • schvalovat služební cesty na stránkách KAYAK prostřednictvím chatu Slack nebo e-mailem (pokud jste oprávněni schvalovat služební cesty),
  • získat v budoucnosti přístup ke korporátním sazbám.
Na rozdíl od většiny platforem pro služební cesty, služba KAYAK Business neprodává ani nezpracovává žádné letenky ani rezervace. Místo toho vyhledáváme na stránkách mnoha leteckých společností, cestovních agentur a hotelových stránek, abychom pro vás našli ty nejlepší ceny a dostupnost. Máte tak možnost rezervaci provést s libovolnou společností. Díky nám najdete ty správné možnosti, jak zarezervovat služební cestu.
Přihlaste se prostřednictvím pracovního e-mailu. KAYAK Business nebude fungovat s vašim soukromým e-mailem @gmail.com či @hotmail.com. Pokud máte dotazy týkající se přihlášení, kontaktujte nás pomocí sekce Nápověda na stránkách cz.kayak.com
Pokud jste rezervaci provedli s jedním z našich poskytovatelů přes stránky KAYAK, potom navštivte sekci Rezervace pro další informace týkající se podpory 24/7. Pokud jste si cestu zarezervovali mimo stránky KAYAK nebo jste z našich stránek byli přesměrování na stránky poskytovatele, na kterých jste rezervaci potvrdili, potom je potřeba kontaktovat přímo daného poskytovatele. Nejste si jisti, o kterého poskytovatele se jedná? Zkuste zkontrolovat bankovní výpis a podívejte se, která společnost danou částku z vaší karty odvedla.
Jelikož vyhledáváme na stovkách ostatních stránek pro cestovatele zároveň, někdy od těchto stránek dostáváme nepřesné informace. Může to být proto, že dané stránky s námi neaktualizovaly svůj seznam nabídek, při propojení s našimi stránkami došlo k chybě, nebo si poslední dostupné sedadlo zarezervoval jiný cestující.
Jelikož je KAYAK Business vyhledávač, nikoliv prodejce, nemáme žádné podmínky vrácení peněz. To je zajištěno pouze poskytovatelem, se kterým jste rezervaci provedli. Nejste si jisti, na koho se obrátit? Zkontrolujte svůj bankovní výpis a/nebo přejděte do sekce Rezervace, kde informace o poskytovateli najdete.