Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG

3 hvězdičky
9,0
Úžasný
založeno na 1186 recenzích
1 186 recenzí
14. 10.
-
15. 10.
2 hosté, 1 pokoj
Přehled
Ceny
Vybavení
Recenze
Umístění
Tipy a často kladené dotazy
Nedaleké pobyty

Přehled

V areálu se nachází krytý bazén, venkovní bazén a bazén pro děti. K rekreaci dále slouží také sauna a fitness centrum. Přímo v zařízení nebo v jeho blízkosti jsou k dispozici níže uvedené rekreační aktivity (které mohou být zpoplatněné).
9,0
Úžasný
1186 recenzí

Nejnovější nabídky Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG

14. 10.
-
15. 10.
Nabídky od
2 063 Kč
•Nejlevnější sazba za noc
Porovnejte ceny pro Standardní pokoj, Pokoj King a další nabídky (36) v hotelu Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG.
Standardní pokoj, 1 postel velikosti King
2 063 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
2 241 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 1 postel velikosti King
2 267 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
3 284 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
2 931 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 2 postele velikosti Queen
3 893 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, typ postele neuveden
2 995 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 2 postele velikosti Queen
3 825 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
3 072 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
4 436 Kč
cena za noc s poplatky
Dvoulůžkový pokoj, 2 manželské postele
3 453 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
7 271 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 1 postel velikosti King
3 592 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
7 254 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 2 postele velikosti Queen
4 290 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
11 066 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 2 postele velikosti Queen
4 784 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, typ postele neuveden
6 485 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 2 postele velikosti Queen
5 277 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 2 postele velikosti Queen
5 328 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj Queen, 2 postele velikosti Queen
6 855 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
7 106 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 2 postele velikosti Queen
6 871 Kč
cena za noc s poplatky
Pokoj King, 1 postel velikosti King
9 619 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, 1 postel velikosti King
7 256 Kč
cena za noc s poplatky
Dvoulůžkový pokoj, 1 postel velikosti King
9 011 Kč
cena za noc s poplatky
Standardní pokoj, typ postele neuveden
8 384 Kč
cena za noc s poplatky
Jak naše výnosy ovlivňují způsob, jakým řadíme výsledky?
Dozvědět se více
*Celková cena zahrnuje odhadované místní daně a poplatky splatné při odhlášení.

Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG – vybavení a služby

  • Venkovní bazén
  • Krytý bazén
  • Fitness centrum
  • Restaurace
  • Bar/salónek
  • Pokojová služba
  • Wi-Fi zdarma
  • Kávovar / konvice na čaj
  • Kávovar
  • Parkování zdarma

Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG – recenze

9,0
Úžasný
1186 ověřených hodnocení
Úžasný
805
Velmi dobrý
173
Dobrý
89
O.K.
38
Průměrný
39
Podprůměrný
12
Špatný
30
Seřadit podle:Nejnovější

Filtry

Všechny filtry

Filtry

Hodnocení
Typ cestovatelů
Roční doba

Lokace

2223 Canada Street,Route 9, Lake George, NY 12845

Turistické atrakce v okolí

  • Lake George Forum235 m
  • Lake George Battlefield Park0.5 km
  • Fort William Henry0.7 km
  • Water Slide World0.7 km
  • Around the World Golf Course0.7 km
  • Lake George0.7 km
  • Lake George Steamboat Company0.8 km
  • Million Dollar Beach0.8 km
  • Parasailing Adventures1 km
  • Lake George Shoreline Cruises1 km
  • House of Frankenstein Wax Museum1.1 km
  • Goony Golf1.2 km

Zásady

Přihlášení / Odhlášení

Přihlášení kdykoliv od 16:00, odhlášení kdykoliv do 11:00

Podmínky pro zrušení a platbu předem

Podmínky zrušení/předplacení rezervace se liší v závislosti na typu pokoje a poskytovateli.

Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG

Který měsíc nabízí nejnižší ceny v Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG?

Nejlevnějším měsícem pro pobyt v Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG je listopad, s průměrnou cenou 2 845 Kč za noc. Nejdražším měsícem je červenec s cenou 8 319 Kč za noc.

Který den je nejlevnější pro rezervaci ubytování Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG?

Nejlevnější den pro rezervaci ubytování Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG je neděle, s průměrnou cenou 3 725 Kč za noc. Nejdražší den je sobota s cenou 7 208 Kč za noc.

Jak dlouho do předu si rezervovat Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG?

Chcete-li získat tu nejlepší cenu v Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG, rezervujte zhruba 11 týdnů předem. Můžete tak ušetřit přibližně 45 % oproti rezervaci na poslední chvíli.

Nejčastější dotazy pro rezervace Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG

  • Kde se Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG nachází?

    Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG se nachází na adrese 2223 Canada Street,Route 9, ve vzdálenosti 1,3 km od centra města Lake George. Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG se nachází nedaleko od zajímavých míst, nejbližší je Lake George Forum.

  • Jaký čas přihlášení a odhlášení Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG požaduje?

    Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG nabízí čas přihlášení v 16:00 a čas odhlášení v 11:00.

  • Nabízí Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG Wi-Fi zdarma?

    Ano, Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG nabízí Wi-Fi zdarma.

  • Nabízí Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG parkování zdarma?

    Ano, Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG nabízí parkování zdarma.

  • Jak daleko je Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG od letiště?

    Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG se nachází 63,1 km od Rutland. Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG se nachází 74,4 km od Albany Intl.

  • Má Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG bazén?

    Ano, Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG disponuje bazénem.

  • Jak KAYAK najde tak skvělé nabídky ubytování (Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG)?

    KAYAK na webu prohledává všechny nabídky pokojů (Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG) v Lake George a umožní vám je porovnat a najít tu nejlepší sazbu pro vaši cestu. Různé stránky pro cestovatele nabízejí slevy nebo nabídky pokojů (Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG) v odlišných dobách a KAYAK vám zobrazí ceny od velkého počtu stránek pro cestovatele. To znamená, že máte vždy dobrou příležitost najít skvělou nabídku pro Holiday Inn Resort Lake George - Adirondack Area By IHG.

Nedaleké hotely a jiné ubytování

Pronájem
Stylish 2-bedroom Updated Village Getaway
9 Vynikající (1 recenze0,24 kmKuchyň, Venkovní krb, terasa5 604 Kč+
2hvězdičkový hotel
O 45 % levnější
Super 8 by Wyndham Lake George/Downtown
7.7 Dobrý (903 recenzí0,44 kmVenkovní bazén, Wi-Fi zdarma, Kávovar / konvice na čaj1 456 Kč+
Pronájem
Walk to Lake George Village - King Suite with Full Kitchen
0,46 kmBalkón, s klimatizací, Kávovar6 560 Kč+
Pronájem
Luxurious Lake Retreat with Hot Tub and Walk to Beach
10 Vynikající (6 recenzí0,48 kmVýřivka, Kuchyň, Venkovní krb11 664 Kč+
2hvězdičkový hotel
O 45 % levnější
Super 8 by Wyndham Lake George/Downtown
7.7 Dobrý (903 recenzí0,44 kmVenkovní bazén, Wi-Fi zdarma, Kávovar / konvice na čaj1 456 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 41 % levnější
Skyline Hotel Lake George
1,29 km1 564 Kč+
3hvězdičkový hotel
O 33 % levnější
Wingate by Wyndham Lake George
5.7 O.K. (533 recenzí1,11 kmŠnorchlování, Venkovní bazén, Fitness centrum1 781 Kč+
2hvězdičkový hotel
O 32 % levnější
Lake George, Ny Travelodge
1,3 km1 803 Kč+
Pronájem
Luxurious Lake Retreat with Hot Tub and Walk to Beach
10 Vynikající (6 recenzí0,48 kmVýřivka, Kuchyň, Venkovní krb11 664 Kč+
Pronájem
Village Overlook: Spacious 5 Br + Prime Location
10 Vynikající (1 recenze0,6 kmS klimatizací, Kávovar, ložní prádlo13 076 Kč+
Pronájem
The Lake George Village Houseev Chargerking Bedoutdoor Diningwalkable
10 Vynikající (4 recenze0,92 kmKuchyň, Venkovní krb, terasa10 578 Kč+
Pronájem
Lake George Luxury Cabin (2 bed/1 bath)
10 Vynikající (5 recenzí1,25 kmLožní prádlo, Kávovar, s klimatizací12 142 Kč+

Užitečné info

Kvalita versus cena

Vzdálenost od centra města

8,7
1,3 km