Politika zpřístupňování informací

div class="article-body">

Snažíme se chránit soukromí a bezpečnost našich uživatelů. Domníváte-li se, že jste na našich webových stránkách nebo v rámci našich mobilních aplikací objevili bezpečnostní riziko, oceníme, pokud se s námi o takové zjištění podělíte. Přistupujte k tomu prosím s co největší zodpovědností a poskytněte nám příležitost včasně riziko prošetřit a vyřešit, než je jakkoli zveřejníte. S nahlášenými bezpečnostními riziky nakládáme s vysokou prioritou. Bezpečnostní rizika ověříme a vyřešíme v souladu s naším úsilím chránit bezpečnost a soukromí našich uživatelů

Rádi bychom vás požádali o následující podrobnosti, které nám pomohou zjištěný problém vyřešit:

  • » Popište riziko (např. XXS v sekci s výsledky vyhledávání hotelů XSS), na které jste narazili a pokud možno popište, jaké kroky je k jeho ověření třeba reprodukovat.
  • » Řekněte nám vice o svém uživatelském prostředí (např. typ a verze prohlížeče, operační systém, mobilní aplikace, verze aplikace, model zařízení).
  • » Pokud možno, přiložte snímek obrazovky.
  • » Veškeré informace odešlete na adresu vulnerability-report@kayak.com.

Výjimky z těchto Zásad

Na obecné dotazy týkající se stránek KAYAK odpovídá náš tým zákaznické podpory. Chcete-li se podělit o své dotazy, komentáře či zpětnou vazbu, klikněte sem.