STW - PRG

Najděte levné lety ze Stavropolu do Prahy

1 dospělý
Economy
st 1/11
st 8/11
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 42 686 282krát. Důvody jsou následující:

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Kdy rezervovat let ze Stavropolu do Prahy

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět ze Stavropolu do Stavropolu na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.
Průměrná cena pro každý měsíc
K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů ze Stavropoludo Stavropolu pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Ceny letenek s blížícím se termínem cesty
K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů ze Stavropoludo Prahy pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.

Nejčastější dotazy ohledně rezervací letů ze Stavropolu do Prahy

 • Ve který den v týdnu jsou lety Stavropol – Praha nejlevnější?

  Plánujete-li let Stavropol – Praha, měli byste vzít v potaz, že nejlevnějším dnem je pondělí a pokud hledáte nejlepší sazby, vyhněte se dni jako pondělí. Pro návrat do města Stavropol, je nejlevnějším dnem pro let pondělís and nejdražším zase pondělí.

 • Které letecké společnosti nabízejí přímé lety Stavropol – Praha?

  Stavropolu do Prahy nejsou k dispozici žádné přímé lety.

 • Jaké typy letadel létají ze Stavropolu do Prahy nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů ze Stavropolu do Prahy?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů ze do Prahy.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku ze Stavropolu do Prahy?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Prahy ze Stavropolu v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak je užitečná funkce KAYAK Mix pro let ze Stavropolu do Prahy?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete tak letět do Prahy s jednou leteckou společností a do Stavropolu s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let ze Stavropolu do Prahy měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Prahy ze Stavropolu až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zarezervujte si levný let ze Stavropolu do Prahy

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
3452 kmSTW-PRG

Vyhledat podle přestupů

Letenky Stavropol – Praha

Nabídky zpátečních letů:

Praha - Stavropol

Cestovní třídy:

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace:

10 643 Kč
Lety Praha, Praha