Najděte letenky
Nabídky
Užitečné informace
Kdy rezervovat
Nejčastější dotazy a tipy

SDF - PRG

Najděte levné lety z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy od 25 165 Kč

Jedná se o nejlevnější cenu zpáteční letenky nalezenou uživateli stránek KAYAK za posledních 72 hodin v rámci vyhledávání letů z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field)do Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) s odletem 16/7. Sazby se mohou lišit a nemusí být k dispozici pro všechny lety nebo termíny. Kliknutím na cenu provedete vyhledávání této nabídky.
1 dospělý
čt 16/5
čt 23/5

Vyhledávejte na stovkách stránek pro cestovatele zároveň a najděte nabídky letů do Prahy

 
Toto jsou letecké společnosti, které si uživatelé stránek KAYAK v rámci našich výsledků vyhledávání letů z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field)do Prahy vybrali nejčastěji.
Toto jsou letecké společnosti, které si uživatelé stránek KAYAK v rámci našich výsledků vyhledávání letů z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field)do Prahy vybrali nejčastěji.
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 43 990 755krát. Důvody jsou následující:

Ušetřete 32 % a vícePorovnejte několik cestovatelských stránek v rámci jednoho vyhledávání

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Levné nabídky letů z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy (SDF–PRG)

Toto jsou některé z nejlepších nabídek zpátečních letů z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) odlétajících v následujících měsících, které byly nedávno nalezeny na stránkách KAYAK. Ačkoli byly tyto lety na stránkách KAYAK dostupné v posledních 72 hodinách, ceny a dostupnost se mohou lišit a nabídek už nemusí být možné využít.
Objevte ty nejlepší ceny a nabídky výběrem termínu cesty.
Vyberte si termín
10:22 - 10:55SDF-PRG
18hod 33min2 přest.
07:05 - 22:50PRG-SDF
21hod 45min2 přest.
25 165 KčDelta
Najděte nabídku
út, 16 červenec - pá, 26 červenec
10:50 - 11:05SDF-PRG
18hod 15min3 přest.
06:00 - 22:44PRG-SDF
22hod 44min3 přest.
57 157 KčAir Canada
Najděte nabídku
út, 16 červenec - pá, 26 červenec

Letenky z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field)do Prahy – cestovní informace a postřehy

Získejte informace a trendy ohledně letů z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field)do Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field), založené na datech. Můžete tak najít ty nejlevnější lety, nejlepší čas letů a mnohem více.

Který měsíc je pro let z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field)na letiště Václav Havel nejlevnější?

K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field)do Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Nejlevnějším měsícem pro lety z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field)na letiště Václav Havel je únor, kdy letenka přijde v průměru na 19 029 Kč. Nejdražšími měsíci jsou naopak červenec a červen, kdy je průměrná cena letu 43 195 Kč a 39 437 Kč,

Užitečné info

Mimo sezónu

září

V sezóně

červenec

Nejlevnější let

25 165 Kč
Nejlepší doba, kdy se vyhnout davům s průměrným poklesem ceny o 3 %.
Nejoblíbenější doba letů s průměrným nárůstem ceny o 33 %.
Let Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) – Praha

Kdy rezervovat let z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.

Nejčastější dotazy ohledně rezervací letů z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy

 • Jaké typy letadel létají z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Které aliance leteckých společností nabízejí lety z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy?

  SkyTeam, a Star Alliance jsou aliance leteckých společností, které nabízejí lety Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field)–Praha a nejpoužívanější aliancí pro tuto trasu je SkyTeam.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů z do Prahy.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Prahy z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak je užitečná funkce KAYAK Mix pro let z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete tak letět do Prahy s jednou leteckou společností a do Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) do Prahy měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Prahy z Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zobrazit více nejčastějších dotazů

Letenky Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) – Praha

Cestovní třídy:

Prohlížet destinace:

25 165 Kč
Lety Praha, Praha