Najděte letenky
Nabídky
Užitečné informace
Nejčastější dotazy a tipy

BOH - PRG

Najděte levné lety z Bournemouth do Prahy

1 dospělý
čt 16/5
čt 23/5
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 43 990 755krát. Důvody jsou následující:

Ušetřete 32 % a vícePorovnejte několik cestovatelských stránek v rámci jednoho vyhledávání

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Letenky z Bournemouthdo Prahy – cestovní informace a postřehy

Získejte informace a trendy ohledně letů z Bournemouthdo Bournemouth, založené na datech. Můžete tak najít ty nejlevnější lety, nejlepší čas letů a mnohem více.

Který měsíc je pro let z Bournemouthna letiště Václav Havel nejlevnější?

K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Bournemouthdo Bournemouth pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Nejlevnějším měsícem pro lety z Bournemouthna letiště Václav Havel je leden, kdy letenka přijde v průměru na 2 116 Kč. Nejdražšími měsíci jsou naopak červen a srpen, kdy je průměrná cena letu 6 751 Kč a 4 897 Kč,

S jakým předstihem si rezervovat letenku z Bournemouthletiště Václav Havel?

K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Bournemouthna letiště Václav Havel pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Chcete-li využít výhodnějších cen letenek z Bournemouthna letiště Václav Havel, měli byste si letenku zarezervovat přibližně 3 týdny před odletem. Abyste letenku měli za naprosto nejnižší cenu, podle našich dat byste ji měli zarezervovat 30 dnů před odletem.

Kdy rezervovat let z Bournemouth do Prahy

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět z Bournemouth do Bournemouth na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.

Nejčastější dotazy ohledně rezervací letů z Bournemouth do Prahy

 • Jaké typy letadel létají z Bournemouth do Prahy nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů z Bournemouth do Prahy?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů z do Prahy.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku z Bournemouth do Prahy?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Prahy z Bournemouth v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak je užitečná funkce KAYAK Mix pro let z Bournemouth do Prahy?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete tak letět do Prahy s jednou leteckou společností a do Bournemouth s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let z Bournemouth do Prahy měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Prahy z Bournemouth až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zobrazit více nejčastějších dotazů

Zarezervujte si levný let z Bournemouth do Prahy

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
1835 kmBOH-PRG

Vyhledat podle přestupů

Letenky Bournemouth – Praha

Nabídky zpátečních letů:

Praha - Bournemouth

Cestovní třídy:

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace:

20 586 Kč
Lety Praha, Praha