Najděte levné lety do Johnson City

1 dospělý
čt 28/12
čt 4/1
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 43 752 547krát. Důvody jsou následující:

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

TOP tipy, jak najít levné letenky do destinace Johnson City

 • v Johnson City není k dispozici žádné přední letiště. Místo toho lze využít letiště Blountville Letiště Tri-cities Regional.
 • Za hlavní sezónu se považují měsíce leden, únor a prosinec. Nejlevnější měsíc pro lety z odletového místa Česká republika je leden.
 • Do vyhledávacího pole výše zadejte preferované odletové letiště a termín cesty a prohlédněte si nejnovější nabídky letenek do destinace Johnson City.

Nejčastější dotazy – rezervace letenek do Johnson City

 • Jak mohu letět do Johnson City?

  do Johnson City nelze letět přímo. KAYAK doporučuje, abyste letěli Blountville Letiště Tri-cities Regional (TRI) (19,19 km z Johnson City). Tam si můžete pronajmout auto nebo objednat taxi.

 • Která letiště se nachází v blízkosti destinace Johnson City?

  Nejbližším letištěm je Asheville Regional (AVL) (98,77 km). Dalšími blízkými letišti jsou Knoxville Letiště Mc Ghee Tyson (TYS) (157,51 km) nebo Greenville Spartanburg Mezinárodní letiště (GSP) (158,01 km). KAYAK doporučuje, abyste letěli na letiště Blountville Letiště Tri-cities Regional.

 • Jak daleko je Blountville od centra města Blountville?

  Centrum města Blountville a Blountville od sebe dělí 9 km.

 • Jak se jmenuje letiště v destinaci Blountville?

  Letíte-li do destinace Blountville, přiletíte na letiště Blountville (TRI). Toto letiště se také běžně nazývá Letiště Tri-cities Regional.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů do Johnson City?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů do Johnson City.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku do Johnson City?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Johnson City v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak mohu funkce KAYAK Mix využít pro let do Johnson City užitečná?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. do Johnson City tak můžete letět s jednou leteckou společností a zpět s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let do Johnson City měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Johnson City až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Lety do Johnson City