Najděte levné lety do Redang

1 dospělý
Economy
po 23/10
po 30/10
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 44 968 868krát. Důvody jsou následující:

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

TOP tipy, jak najít levné letenky do destinace Redang

 • v Redang není k dispozici žádné přední letiště. Místo toho lze využít letiště Kuala Terengganu Letiště Sultan Mahmood.
 • Za hlavní sezónu se považují měsíce leden, únor a prosinec. Nejlevnější měsíc pro lety z odletového místa Česká republika je leden.
 • Do vyhledávacího pole výše zadejte preferované odletové letiště a termín cesty a prohlédněte si nejnovější nabídky letenek do destinace Redang.

Nejčastější dotazy – rezervace letenek do Redang

 • Jak mohu letět do Redang?

  do Redang nelze letět přímo. KAYAK doporučuje, abyste letěli Kuala Terengganu Letiště Sultan Mahmood (TGG) (46,4 km z Redang). Tam si můžete pronajmout auto nebo objednat taxi.

 • Která letiště se nachází v blízkosti destinace Redang?

  Nejbližším letištěm je Kota Bharu Pengkalan Chepa (KBR) (89,58 km). KAYAK doporučuje, abyste letěli na letiště Kuala Terengganu Letiště Sultan Mahmood.

 • Jak daleko je Kuala Terengganu od centra města Kuala Terengganu?

  Centrum města Kuala Terengganu a Kuala Terengganu od sebe dělí 7 km.

 • Jak se jmenuje letiště v destinaci Kuala Terengganu?

  Všechny lety do destinace Kuala Terengganu přistávají na letišti Kuala Terengganu. Kód letiště je TGG a běžně se nazývá také Letiště Sultan Mahmood.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů do Redang?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů do Redang.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku do Redang?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Redang v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak mohu funkce KAYAK Mix využít pro let do Redang užitečná?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. do Redang tak můžete letět s jednou leteckou společností a zpět s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let do Redang měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Redang až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Lety do Redang

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace: