PED - IEV

Najděte levné letenky Pardubice – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

1 dospělý
Economy
st 1/11
st 8/11
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 42 686 282krát. Důvody jsou následující:

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Kdy rezervovat let z Pardubic na letiště Kyjev-Žuljany

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět z Pardubic do Pardubic na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.
Průměrná cena pro každý měsíc
K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Pardubicdo Pardubic pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Ceny letenek s blížícím se termínem cesty
K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Pardubicdo Kyjeva pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.

Nejčastější dotazy týkající se rezervace letenek Pardubice – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

 • Ve který den v týdnu jsou lety Pardubice – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany nejlevnější?

  Hledáte-li výhodnou nabídku letenky Pardubice – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany, pondělí je dobrým dnem odletu. pondělí je naopak dnem, kterému se vyvarovat, ceny totiž většinou bývají nejvyšší. pondělí je nejlevnějším dnem pro let zpět z destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany a pondělí bývá nejdražší.

 • Které letecké společnosti nabízejí přímé lety Pardubice – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  Pro trasu Pardubice – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany nejsou k dispozici žádné přímé lety.

 • Jaké typy letadel létají na trase Pardubice – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Jak KAYAK zvládne najít tak levné ceny letenek Pardubice - Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů Pardubice - Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany.

 • Jak s funkcí Cenová předpověď na stránkách KAYAK vyberu ten nejlepší čas ke koupi letenky Pardubice - Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu Pardubice - Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak mohu funkce KAYAK Mix využít pro let Pardubice - Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete Do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany tak můžete letět s jednou leteckou společností a zpět (Pardubice) s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let Pardubice - Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů Pardubice - Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zarezervujte si levný let z Pardubic do Kyjeva

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
1682 kmPED-IEV

Vyhledat podle přestupů

Letenky Pardubice – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

Nabídky zpátečních letů:

Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany - Pardubice

Cestovní třídy:

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace: