PRG - PMV

Najděte levné lety z Prahy do Porlamar

1 dospělý
Economy
út 31/10
út 7/11
Proč si vybrat KAYAK

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Kdy rezervovat let z Prahy do Porlamar

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět z Prahy do Prahy na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.
Průměrná cena pro každý měsíc
K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Prahydo Prahy pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Ceny letenek s blížícím se termínem cesty
K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Prahydo Porlamar pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.

Nejčastější dotazy ohledně rezervací letů z Prahy do Porlamar

 • Ve který den v týdnu jsou lety Praha – Porlamar nejlevnější?

  Pokud je termín vaší cesty flexibilní, sobota je dnem, který pro odlet do destinace Porlamar stojí za to zvážit, protože v tento den bývají sazby pro tuto trasu nejlevnější. Na druhou stranu, sobota je pro let Praha – Porlamar nejdražším dnem. Co se týče cesty zpět, pro odlet je sobota dnem, kdy najdete nejlepší nabídky, a dnem, kterému se vyhnout je sobota.

 • Které letecké společnosti nabízejí přímé lety Praha – Porlamar?

  Prahy do Porlamar nejsou k dispozici žádné přímé lety.

 • Jaké typy letadel létají z Prahy do Porlamar nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů z Prahy do Porlamar?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů z do Porlamar.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku z Prahy do Porlamar?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Porlamar z Prahy v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak je užitečná funkce KAYAK Mix pro let z Prahy do Porlamar?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete tak letět do Porlamar s jednou leteckou společností a do Prahy s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let z Prahy do Porlamar měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Porlamar z Prahy až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zarezervujte si levný let z Prahy do Porlamar

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
13254 kmPRG-PMV

Vyhledat podle přestupů

Letenky Praha – Porlamar

Cestovní třídy:

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace: