Najděte letenky
Nabídky
Užitečné informace
Kdy rezervovat
Nejčastější dotazy a tipy

PRG - TUN

Najděte levné lety z Prahy do Tunisu

1 dospělý
čt 21/3
čt 28/3

Vyhledávejte na stovkách stránek pro cestovatele zároveň a najděte nabídky letů do Tunisu

 
Toto jsou letecké společnosti, které si uživatelé stránek KAYAK v rámci našich výsledků vyhledávání letů z Prahydo Tunisu vybrali nejčastěji.
Toto jsou letecké společnosti, které si uživatelé stránek KAYAK v rámci našich výsledků vyhledávání letů z Prahydo Tunisu vybrali nejčastěji.
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 49 275 138krát. Důvody jsou následující:

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Letenky z Prahydo Tunisu – cestovní informace a postřehy

Získejte informace a trendy ohledně letů z Prahydo Prahy, založené na datech. Můžete tak najít ty nejlevnější lety, nejlepší čas letů a mnohem více.

Ve který den v týdnu jsou lety Praha – Tunis nejlevnější?

Průměrná cena všech letů z letiště Václav Havel do Tunis, na kterou uživatelé na stránkách KAYAK denně kliknuli v posledních 12 měsících.
Pro trasu Praha – Tunis, je nejlevnějším dnem pro lety neděle a pátek je nejdražší. Pro lety z destinace Tunis zpět na letiště Praha, bývá nejvýhodnějším dnem středa a pondělí je nejdražší.

Který měsíc je pro let z letiště Václav Haveldo Tunis nejlevnější?

K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z letiště Václav Havelna letiště Václav Havel pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Nejlevnějším měsícem pro lety z letiště Václav Haveldo Tunis je září, kdy letenka přijde v průměru na 4 985 Kč. Nejdražšími měsíci jsou naopak červenec a prosinec, kdy je průměrná cena letu 10 796 Kč a 10 536 Kč,

S jakým předstihem si rezervovat letenku z letiště Václav HavelTunis?

K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z letiště Václav Haveldo Tunis pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Chcete-li využít výhodnějších cen letenek z letiště Václav Haveldo Tunis, měli byste si letenku zarezervovat přibližně 3 dny před odletem. Abyste letenku měli za naprosto nejnižší cenu, podle našich dat byste ji měli zarezervovat 45 dnů před odletem.

Užitečné info

Mimo sezónu

duben

V sezóně

červenec
Nejlepší doba, kdy se vyhnout davům, ale cena je v průměru o 18 % vyšší.
Nejoblíbenější doba letů s průměrným nárůstem ceny o 36 %.

Kdy rezervovat let z Prahy do Tunisu

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět z Prahy do Prahy na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.

Nejčastější dotazy ohledně rezervací letů z Prahy do Tunisu

 • Jaké typy letadel létají z Prahy do Tunisu nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů z Prahy do Tunisu?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů z do Tunisu.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku z Prahy do Tunisu?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Tunisu z Prahy v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak je užitečná funkce KAYAK Mix pro let z Prahy do Tunisu?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete tak letět do Tunisu s jednou leteckou společností a do Prahy s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let z Prahy do Tunisu měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Tunisu z Prahy až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zobrazit více nejčastějších dotazů

Zarezervujte si levný let z Prahy do Tunisu

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
2426 kmPRG-TUN

Vyhledat podle přestupů

Letenky Praha – Tunis

Nabídky zpátečních letů:

Tunis - Praha

Cestovní třídy:

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace: