GMZ - PRG

Najděte levné lety z San Sebastián de La Gomera do Prahy

1 dospělý
Economy
pá 3/11
pá 10/11
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 44 105 490krát. Důvody jsou následující:

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Kdy rezervovat let z San Sebastián de La Gomera do Prahy

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět z San Sebastián de La Gomera do San Sebastián de La Gomera na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.
Průměrná cena pro každý měsíc
K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z San Sebastián de La Gomerado San Sebastián de La Gomera pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Ceny letenek s blížícím se termínem cesty
K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z San Sebastián de La Gomerado Prahy pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.

Nejčastější dotazy ohledně rezervací letů z San Sebastián de La Gomera do Prahy

 • Ve který den v týdnu jsou lety San Sebastián de La Gomera – Praha nejlevnější?

  Pro trasu San Sebastián de La Gomera – Praha, je nejlevnějším dnem pro lety úterý a úterý je nejdražší. Pro lety z destinace Praha zpět na letiště San Sebastián de La Gomera, bývá nejvýhodnějším dnem úterý a úterý je nejdražší.

 • Které letecké společnosti nabízejí přímé lety San Sebastián de La Gomera – Praha?

  San Sebastián de La Gomera do Prahy nejsou k dispozici žádné přímé lety.

 • Jaké typy letadel létají z San Sebastián de La Gomera do Prahy nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů z San Sebastián de La Gomera do Prahy?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů z do Prahy.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku z San Sebastián de La Gomera do Prahy?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Prahy z San Sebastián de La Gomera v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak je užitečná funkce KAYAK Mix pro let z San Sebastián de La Gomera do Prahy?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete tak letět do Prahy s jednou leteckou společností a do San Sebastián de La Gomera s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let z San Sebastián de La Gomera do Prahy měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Prahy z San Sebastián de La Gomera až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zarezervujte si levný let z San Sebastián de La Gomera do Prahy

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
5812 kmGMZ-PRG

Vyhledat podle přestupů

Letenky San Sebastián de La Gomera – Praha

Nabídky zpátečních letů:

Praha - San Sebastián de La Gomera

Cestovní třídy:

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace: