Najděte levné lety do Zihuatanejo

1 dospělý
Economy
so 21/10
so 28/10
Proč si vybrat KAYAK

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

TOP tipy, jak najít levné letenky do destinace Zihuatanejo

 • v Zihuatanejo není k dispozici žádné přední letiště. Místo toho lze využít letiště Ixtapa Mezinárodní letiště Ixtapa-Zihuatanejo.
 • Za hlavní sezónu se považují měsíce leden, únor a prosinec. Nejlevnější měsíc pro lety z odletového místa Česká republika je leden.
 • Do vyhledávacího pole výše zadejte preferované odletové letiště a termín cesty a prohlédněte si nejnovější nabídky letenek do destinace Zihuatanejo.

Nejčastější dotazy – rezervace letenek do Zihuatanejo

 • Jak mohu letět do Zihuatanejo?

  do Zihuatanejo nelze letět přímo. KAYAK doporučuje, abyste letěli Ixtapa Mezinárodní letiště Ixtapa-Zihuatanejo (ZIH) (10,76 km z Zihuatanejo). Tam si můžete pronajmout auto nebo objednat taxi.

 • Která letiště se nachází v blízkosti destinace Zihuatanejo?

  Nejbližším letištěm je Ixtapa Mezinárodní letiště Ixtapa-Zihuatanejo (ZIH) (10,76 km). KAYAK doporučuje, abyste letěli na letiště Ixtapa Mezinárodní letiště Ixtapa-Zihuatanejo.

 • Jak daleko je Ixtapa od centra města Ixtapa?

  Centrum města Ixtapa a Ixtapa od sebe dělí 15 km.

 • Jak se jmenuje letiště v destinaci Ixtapa?

  Všechny lety do destinace Ixtapa přistávají na letišti Ixtapa. Kód letiště je ZIH a běžně se nazývá také Ixtapa-Zihuatanejo či Mezinárodní letiště Ixtapa-Zihuatanejo.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů do Zihuatanejo?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů do Zihuatanejo.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku do Zihuatanejo?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Zihuatanejo v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak mohu funkce KAYAK Mix využít pro let do Zihuatanejo užitečná?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. do Zihuatanejo tak můžete letět s jednou leteckou společností a zpět s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let do Zihuatanejo měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Zihuatanejo až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Lety do Zihuatanejo

Prohlížet místa odletu: