BRQ - GRO

Najděte levné letenky Brno – Girona

1 dospělý
Economy
pá 27/10
pá 3/11
Proč si vybrat KAYAK

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Kdy rezervovat let z Brno na letiště Girona

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět z Brno do Brno na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.
Průměrná cena pro každý měsíc
K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Brnodo Brno pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Ceny letenek s blížícím se termínem cesty
K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Brnodo Girony pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.

Nejčastější dotazy týkající se rezervace letenek Brno – Girona

 • Ve který den v týdnu jsou lety Brno – Girona nejlevnější?

  Hledáte-li výhodnou nabídku letenky Brno – Girona, středa je dobrým dnem odletu. středa je naopak dnem, kterému se vyvarovat, ceny totiž většinou bývají nejvyšší. středa je nejlevnějším dnem pro let zpět z destinace Girona a středa bývá nejdražší.

 • Které letecké společnosti nabízejí přímé lety Brno – Girona?

  Pro trasu Brno – Girona nejsou k dispozici žádné přímé lety.

 • Jaké typy letadel létají na trase Brno – Girona nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Jak KAYAK zvládne najít tak levné ceny letenek Brno - Girona?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů Brno - Girona.

 • Jak s funkcí Cenová předpověď na stránkách KAYAK vyberu ten nejlepší čas ke koupi letenky Brno - Girona?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu Brno - Girona v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak mohu funkce KAYAK Mix využít pro let Brno - Girona?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete Do destinace Girona tak můžete letět s jednou leteckou společností a zpět (Brno) s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let Brno - Girona měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů Brno - Girona až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zarezervujte si levný let z Brno do Girony

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
2169 kmBRQ-GRO

Vyhledat podle přestupů

Letenky Brno – Girona

Cestovní třídy:

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace: