IEV

Najděte levné letenky Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

1 dospělý
Economy
út 31/10
út 7/11
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 42 686 282krát. Důvody jsou následující:

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Kdy si zarezervovat letenku na letiště Kyjev-Žuljany

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět na letiště Kyjev-Žuljany na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Informace se vztahují na lety do Kyjeva z vašeho odletového místa. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.
Průměrná cena pro každý měsíc
K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů do Kyjeva pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro dané datum odletu.
Ceny letenek s blížícím se termínem cesty
K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů do Kyjeva pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.

TOP tipy, jak najít levné letenky do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

 • Za hlavní sezónu se považují měsíce leden, únor a prosinec. Nejlevnější měsíc pro lety z odletového místa Česká republika je leden.
 • Do vyhledávacího pole výše zadejte preferované odletové letiště a termín cesty a prohlédněte si nejnovější nabídky letenek do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany.

Nejčastější dotazy – rezervace letenek do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

 • Jak daleko je Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany od centra města Kyjev?

  Vzdálenost mezi letištěm Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany a středem města Kyjev je 7 km.

 • Který měsíc je pro lety do Kyjeva nejlevnější?

  Nejlevnějším měsícem pro lety do Kyjeva je leden. Nejdražším měsícem je naopak leden a únor.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak levné ceny letenek do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany.

 • Jak s funkcí Cenová předpověď na stránkách KAYAK vyberu ten nejlepší čas ke koupi letenky do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak mohu funkce KAYAK Mix využít pro let do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete Do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany tak můžete letět s jednou leteckou společností a zpět s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zarezervujte si levnou letenku do Kyjeva

Nabídky zpátečních letenek

více přestupůVíce letišť
1847 kmPRG-IEV
více přestupůVíce letišť
1847 kmIEV-PRG
více přestupůVíce letišť
1601 kmBRQ-IEV
více přestupůVíce letišť
1601 kmIEV-BRQ

Vyhledat podle přestupů

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
1847 kmPRG-IEV
více přestupůVíce letišť
1601 kmBRQ-IEV

Vyhledat podle přestupů