PRG - BKI

Najděte levné lety z Prahy do Kota Kinabalu

1 dospělý
Economy
út 31/10
út 7/11
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 42 870 142krát. Důvody jsou následující:

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Kdy rezervovat let z Prahy do Kota Kinabalu

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět z Prahy do Prahy na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.
Průměrná cena pro každý měsíc
K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Prahydo Prahy pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Ceny letenek s blížícím se termínem cesty
K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Prahydo Kota Kinabalu pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.

Nejčastější dotazy ohledně rezervací letů z Prahy do Kota Kinabalu

 • Ve který den v týdnu jsou lety Praha – Kota Kinabalu nejlevnější?

  sobota je den, kdy bývají ceny letenek do destinace Kota Kinabalu obecně levnější a sobota představuje dražší den. Při návratu do města Praha byste měli zvážit dny jako sobota a toužíte-li po lepší nabídce, vyvarujte se dnům jako sobota.

 • Které letecké společnosti nabízejí přímé lety Praha – Kota Kinabalu?

  Prahy do Kota Kinabalu nejsou k dispozici žádné přímé lety.

 • Jaké typy letadel létají z Prahy do Kota Kinabalu nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů z Prahy do Kota Kinabalu?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů z do Kota Kinabalu.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku z Prahy do Kota Kinabalu?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Kota Kinabalu z Prahy v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak je užitečná funkce KAYAK Mix pro let z Prahy do Kota Kinabalu?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete tak letět do Kota Kinabalu s jednou leteckou společností a do Prahy s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let z Prahy do Kota Kinabalu měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Kota Kinabalu z Prahy až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zarezervujte si levný let z Prahy do Kota Kinabalu

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
16618 kmPRG-BKI

Vyhledat podle přestupů

Letenky Praha – Kota Kinabalu

Cestovní třídy:

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace: