PRG - PMC

Najděte levné lety z Prahy do Puerto Montt

1 dospělý
Economy
út 31/10
út 7/11
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 42 686 282krát. Důvody jsou následující:

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Kdy rezervovat let z Prahy do Puerto Montt

Je termín vaší cesty flexibilní? Zjistěte, kdy letět z Prahy do Prahy na základě našich dat o letech z minulého roku. Zjistěte, ve kterém měsíci či dokonce dni jsou lety nejlevnější.
Odhadovaná cena za zpáteční cestu
KAYAK zohledňuje všechna data o předchozích letech pro každé datum s cílem poskytnout předpovídanou cenu jednosměrných nebo zpátečních cest o délce do 40 dnů. Ačkoli se snažíme poskytnout skutečné minimální ceny pro každé datum, některé ceny jsou pouze předpovídané a mohou se od skutečných cen lišit.
Průměrná cena pro každý měsíc
K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Prahydo Prahy pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Ceny letenek s blížícím se termínem cesty
K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů z Prahydo Puerto Montt pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.

Nejčastější dotazy ohledně rezervací letů z Prahy do Puerto Montt

 • Ve který den v týdnu jsou lety Praha – Puerto Montt nejlevnější?

  Plánujete-li let Praha – Puerto Montt, měli byste vzít v potaz, že nejlevnějším dnem je neděle a pokud hledáte nejlepší sazby, vyhněte se dni jako neděle. Pro návrat do města Praha, je nejlevnějším dnem pro let neděles and nejdražším zase neděle.

 • Které letecké společnosti nabízejí přímé lety Praha – Puerto Montt?

  Prahy do Puerto Montt nejsou k dispozici žádné přímé lety.

 • Jaké typy letadel létají z Prahy do Puerto Montt nejpravidelněji?

  Pro tuto trasu bohužel nemáme příslušné informace.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů z Prahy do Puerto Montt?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů z do Puerto Montt.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku z Prahy do Puerto Montt?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Puerto Montt z Prahy v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak je užitečná funkce KAYAK Mix pro let z Prahy do Puerto Montt?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. Můžete tak letět do Puerto Montt s jednou leteckou společností a do Prahy s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let z Prahy do Puerto Montt měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Puerto Montt z Prahy až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zarezervujte si levný let z Prahy do Puerto Montt

Nabídky jednosměrných letenek

více přestupůVíce letišť
21289 kmPRG-PMC

Vyhledat podle přestupů

Letenky Praha – Puerto Montt

Nabídky zpátečních letů:

Puerto Montt - Praha

Cestovní třídy:

Prohlížet místa odletu:

Prohlížet destinace: