Najděte letenky
Užitečné informace
Kdy rezervovat
Nejčastější dotazy a tipy
Přímé lety
Nabídky

Najděte levné lety z Itálie do Prahy od 658 Kč

Jedná se o nejlevnější cenu jednosměrné letenky nalezenou uživateli stránek KAYAK za posledních 72 hodin v rámci vyhledávání letů do Prahy s odletem 21/6. Sazby se mohou lišit a nemusí být k dispozici pro všechny lety nebo termíny. Kliknutím na cenu provedete vyhledávání této nabídky.
1 dospělý
0 zavazadel
po 24/6
po 1/7

Vyhledávejte na stovkách stránek pro cestovatele zároveň a najděte nabídky letů do Prahy

 
Toto jsou letecké společnosti, které si uživatelé stránek KAYAK pro lety do Prahy vybrali nejčastěji.
Toto jsou letecké společnosti, které si uživatelé stránek KAYAK pro lety do Prahy vybrali nejčastěji.
V posledních 7 dnech použili cestovatelé stránky KAYAK k vyhledávání 42 654 026krát. Důvody jsou následující:

Ušetřete 33 % a vícePorovnejte několik cestovatelských stránek v rámci jednoho vyhledávání

Sledujte cenyNejste připraveni cestu zarezervovat? Vytvořte si cenové upozornění na snížení cen.

Zcela zdarmaNečekají vás žádné skryté poplatky.

Filtrujte nabídkyVyberte si cestovní třídu, Wi-Fi zdarma a další.

Lety do Prahy – cestovní informace a trendy

Získejte informace a trendy ohledně letů do Prahy, založené na datech. Můžete tak najít ty nejlevnější lety, nejlepší čas letu a mnohem více.

Který let do destinace Praha je nejlevnější?

Toto jsou nejlepší ceny nalezené uživateli stránek KAYAK za posledních 72 hodin
Na základě vyhledávání na stránkách KAYAK v posledních 72 hodinách, pokud je vaším odletovým městem Milán, je pravděpodobné, že najdete nejlepší nabídky letů do destinace Praha, jelikož je to nejlevnější odletové město. Zpáteční letenky bylo možné najít už za 14 936 Kč v případě jednosměrného letu a 23 698 Kč v případě zpátečního letu.V posledních 72 hodinách bylo nejoblíbenější spojení do destinace Praha z odletového města Neapol, kdy šlo zpáteční leteku pořídit už za 817 Kč.

Kolik stojí let na letiště Václav Havel?

Průměrná cena všech letenek na letiště Václav Havel z jednotlivých odletových míst, uživateli stránek KAYAK každý měsíc v posledních 12 měsících.
Let na letiště Václav Havel přijde v průměru na 2 350 Kč. Nejlevnější letenka nalezená na stránkách KAYAK v posledních 2 týdnech stojí 234 Kč a odlet je z Catania. Nejoblíbenější trasy na stránkách KAYAK jsou na letiště Václav Havel, Milán, v průměru za 1 623 Kč, a na letiště Václav Havel, Řím, v průměru za 1 143 Kč.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Který den je pro lety do Prahy nejlevnější?

Průměrná cena všech letenek na letiště Václav Havel zvolených uživateli stránek KAYAK každý den v posledních 12 měsících.
Na základě údajů KAYAK je nejlevnějším dnem pro lety do Prahy pátek, kdy lze letenky sehnat už od 2 017 Kč. Nejdražším dnem je naopak pátek, kdy se ceny pohybují v průměru okolo 2 017 Kč.

Který měsíc je pro lety na letiště Václav Havel nejlevnější?

K výpočtu průměrných měsíčních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů na letiště Václav Havel pro daný měsíc za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Nejlevnějším měsícem pro lety do Itálie je červen, kdy jednosměrná letenka přijde v průměru na 1 634 Kč. Nejdražšími měsíci jsou naopak duben a prosinec, kdy je průměrná cena letu z letiště Václav Havel 3 269 Kč a 3 201 Kč. Co se týče zpátečních letů, nejlepším měsícem, kdy cestovat, je leden, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 1 771 Kč.

Kdy je nejlevnější čas letu na letiště Václav Havel?

Průměrná cena všech letenek na letiště Václav Havel v závislosti na času odletu, zvolených uživateli stránek KAYAK v posledních 2 týdnech.
Lety na letiště Václav Havel bývají běžně nejlevnější ráno, kdy se cena letu pohybuje průměrně okolo 1 897 Kč. Lety na letiště Václav Havel bývají běžně nejdražší ráno, kdy se cestuje nejvíc a cena letu se pohybuje průměrně okolo 1 897 Kč.

Jak vypadá výhodná nabídka letu na letiště Václav Havel?

Hledáte-li levnou sazbu na letiště Václav Havel, 25 % uživatelů našich stránek našlo letenky na letiště Václav Havel za následující, či nižší ceny: jednosměrný let z letiště Malpensa za 903 Kč a zpáteční za 725 Kč.

S jakým předstihem si rezervovat letenku na letiště Václav Havel?

K výpočtu průměrných denních cen stránky KAYAK použijí všechny ceny letů na letiště Václav Havel pro daný den za poslední rok. K zohlednění odlehlých hodnot se odebere nejvyšších 0,1 % a určí se medián všech hodnot pro daný měsíc.
Chcete-li využít výhodnějších cen, měli byste si letenku zarezervovat přibližně 2 týdny před odletem. Abyste letenku měli za naprosto nejnižší cenu, podle našich dat byste ji měli zarezervovat 89 dnů před odletem.

Které letecké společnosti nabízejí lety do destinace Praha?

Mezi letecké společnosti, které na trase Itálie–Praha létají nejčastěji, patří Ryanair, Wizz Air Malta a easyJet. Zobrazte si počet letů týdně pro oblíbené letecké společnosti provozující lety do destinace Praha.

Jak dlouhý je let na letiště Václav Havel?

Délka letu do Prahy závisí na odletovém a příletovém letišti. Lety s mezipřistáním bývají samozřejmě delší. Nejoblíbenějšími trasami do Prahy na stránkách KAYAK jsou z Bergamo, která zabere 1hod 25min, Říma, která zabere 1hod 50min, Neapole, která zabere 2hod 00min, a Milána, která zabere 2hod 12min.

Kolik dlouhých letů na letiště Václav Havel bývá každý týden k dispozici?

Na letiště Václav Havel nejsou k dispozici žádné dlouhé lety (délka letu 6–12 hodin) ani středně dlouhé lety (délka letu 3–6 hodin). Místo toho lze vybírat z 132krátkých letů (délka letu do 3 hodin), kdy většina odlétá z Říma.

Užitečné info

Mimo sezónu

červenec

V sezóně

prosinec

Nejlevnější let

658 Kč
Nejlepší doba, kdy se vyhnout davům, ale cena je v průměru o 7 % vyšší.
Nejoblíbenější doba letů s průměrným nárůstem ceny o 18 %.
Let Milán – Praha

Nejčastější dotazy – rezervace letenek do Prahy

 • Který let do destinace Praha je nejlevnější?

  Na základě vyhledávání na stránkách KAYAK v posledních 72 hodinách, pokud je vaším odletovým městem Milán, je pravděpodobné, že najdete nejlepší nabídky letů do destinace Praha, jelikož je to nejlevnější odletové město. Zpáteční letenky bylo možné najít už za 14 936 Kč v případě jednosměrného letu a 23 698 Kč v případě zpátečního letu.V posledních 72 hodinách bylo nejoblíbenější spojení do destinace Praha z odletového města Neapol, kdy šlo zpáteční leteku pořídit už za 817 Kč.

 • Jak daleko je Praha od centra města Praha?

  Vzdálenost mezi letištěm Praha a středem města Praha je 11 km.

 • Jak se jmenuje letiště v destinaci Praha?

  Všechny lety do destinace Praha přistávají na letišti Praha. Kód letiště je PRG a běžně se nazývá také Letiště Václav Havel, Letiště Václava Havla, Praha či Ruzyně.

 • How many cities have direct flights na letiště Václav Havel?

  Z Itálie, there are direct flights na letiště Václav Havel from 17 cities. The city with the most direct flights is Říma, with 37 direct flights each week.

 • Kolik stojí let do Prahy?

  Let do Prahy přijde v průměru na 2 350 Kč. Nejlevnější letenka nalezená na stránkách KAYAK v posledních 2 týdnech stála 234 Kč a odletový místem je Letiště Catania Fontanarossa.

 • Jak KAYAK dokáže najít tak nízké ceny letů do Prahy?

  KAYAK je vyhledávač pro cestovatele. To znamená, že prohledáváme web, abychom pro naše uživatele našli ty nejlepší ceny. Zpracováváme více než 2 miliardy vyhledávání letů ročně a jsme tedy schopni zobrazit širokou škálu cen a možností letů do Prahy.

 • Jak mi funkce Cenová předpověď KAYAK může pomoct vybrat ten správný čas, kdy si koupit letenku do Prahy?

  Cenová předpověď KAYAK používá předchozí data s cílem určit, zda je pravděpodobné, že se cena letu do Prahy v následujících 7 dnech změní. Uživatelé tak mají lepší představu o tom, zda je lepší s rezervací počkat, nebo rezervaci provést ihned.

 • Jak mohu funkce KAYAK Mix využít pro let do Prahy užitečná?

  KAYAK Mix vám umožní kombinovat různé jednosměrné letenky, díky kterým oproti tradiční zpáteční letence ušetříte. do Prahy tak můžete letět s jednou leteckou společností a zpět s jinou leteckou společností.

 • Co je to funkce „flexibilní termín“ KAYAK a proč by mě s ohledem na let do Prahy měla zajímat?

  Termín cesty není pokaždé fixní. Pokud termín vaší cesty není zcela pevně daný, díky funkci flexibilní termín uvidíte všechny dostupné možnosti letů do Prahy až tři dny před/po preferovaném termínu. Můžete si tak vybrat let, který vám nejlépe vyhovuje.

Zobrazit více nejčastějších dotazů

Užitečné tipy, jak najít levné lety do Prahy

 • Do vyhledávacího pole výše zadejte preferované odletové letiště a termín cesty a prohlédněte si nejnovější nabídky letenek do Prahy.

Dáváte přednost přímému letu do destinace Praha Letiště Václav Havel?

Zjistěte, které letecké společnosti létají na letiště Václav Havel přímo, ve které dny lety nabízejí a zarezervujte si tak přímý let.

Odlety bez přestupů

Itálie – Praha Letiště Václav Havel

pondělí

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +82 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +83 další(ch)

úterý

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +75 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +76 další(ch)

středa

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +82 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +83 další(ch)

čtvrtek

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +80 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +81 další(ch)

pátek

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +83 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +84 další(ch)

sobota

ANA,Aegean Airlines,Aeromexico, +72 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +73 další(ch)

neděle

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +81 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +82 další(ch)

Zobrazit více přímých letů

Přílety bez přestupů

Praha Letiště Václav Havel – Itálie

pondělí

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +82 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +83 další(ch)

úterý

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +75 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +76 další(ch)

středa

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +82 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +83 další(ch)

čtvrtek

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +80 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +81 další(ch)

pátek

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +83 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +84 další(ch)

sobota

ANA,Aegean Airlines,Aeromexico, +72 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +73 další(ch)

neděle

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +81 další(ch)

ANA,Aegean Airlines, +82 další(ch)

Zobrazit více přímých letů
Zobrazit více přímých letů

Zarezervujte si levný let z Itálie do Prahy

Nedávné nabídky zpátečních letenek

 
Toto jsou nejlevnější zpáteční letenky do Prahynalezené na stránkách KAYAK v posledních 72 hodinách.
8/7po
Přímý spojRyanair
1hod 25minBGY-PRG
11/7čt
Přímý spojRyanair
1hod 20minPRG-BGY
1 044 Kč
30/7út
Přímý spojRyanair
1hod 25minBGY-PRG
4/8ne
Přímý spojRyanair
1hod 20minPRG-BGY
1 067 Kč
27/6čt
Přímý spoj
1hod 30minMXP-PRG
27/6čt
Přímý spoj
1hod 30minPRG-MXP
1 294 Kč
12/8po
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 30minMXP-PRG
16/8
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 35minPRG-MXP
1 317 Kč
3/7st
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 25minMXP-PRG
5/7
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 35minPRG-MXP
1 362 Kč
5/11út
Přímý spojeasyJet
1hod 30minMXP-PRG
6/11st
Přímý spojeasyJet
1hod 25minPRG-MXP
1 385 Kč
14/6
Přímý spojEurowings
1hod 50minFCO-PRG
16/6ne
Přímý spojEurowings
1hod 55minPRG-FCO
1 407 Kč
17/9út
Přímý spojeasyJet
1hod 30minMXP-PRG
26/9čt
Přímý spojeasyJet
1hod 30minPRG-MXP
1 453 Kč
4/6út
Přímý spoj
1hod 55minFCO-PRG
4/6út
Přímý spoj
1hod 55minPRG-FCO
1 589 Kč
1/8čt
1 přestupEurowings
9hod 45minCAG-PRG
4/8ne
Přímý spojEurowings
2hod 15minPRG-CAG
9 375 Kč

Vyhledat podle přestupů

Vyhledat podle letecké společnosti

Vyhledat podle ceny

Nedávné nabídky jednosměrných letenek

 
Plánujete jednosměrný let? Níže najdete některé z nejlepších nabídek jednosměrných letů do Prahy nalezených v posledních 72 hodinách na stránkách KAYAK.
21/6
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 30minMXP-PRG
658 Kč
7/8st
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 55minFCO-PRG
658 Kč
16/9po
Přímý spojRyanair
1hod 25minBGY-PRG
681 Kč
14/6
Přímý spojEurowings
1hod 50minFCO-PRG
681 Kč
21/7ne
Přímý spojRyanair
1hod 25minBGY-PRG
749 Kč
4/6út
Přímý spojeasyJet
1hod 25minMXP-PRG
749 Kč
29/7po
Přímý spojVolotea
1hod 25minFLR-PRG
749 Kč
13/6čt
Přímý spojeasyJet
1hod 30minMXP-PRG
772 Kč
31/5
Přímý spojVolotea
1hod 30minVRN-PRG
817 Kč
31/5
Přímý spojEurowings
1hod 50minFCO-PRG
931 Kč

Vyhledat podle přestupů

Vyhledat podle letecké společnosti

Vyhledat podle ceny

Last-minute lety do Prahy

Nedávné nabídky jednosměrných letenek, vlaků a autobusů

 
Tyto last-minute nabídky letů představuj nejlevnější letenky do Prahy s odletem v následujících 10 dnech, nalezené na stránkách KAYAK v posledních 72 hodinách
29/5st
Přímý spoj
1hod 50minFCO-PRG
1/6so
Přímý spoj
1hod 55minPRG-FCO
2 225 Kč
27/5po
Přímý spojEurowings
1hod 50minFCO-PRG
29/5st
Přímý spojEurowings
1hod 55minPRG-FCO
2 588 Kč
30/5čt
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 55minFCO-PRG
1/6so
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 55minPRG-FCO
2 610 Kč
27/5po
více přestupůEurowings
9hod 20minFCO-PRG
29/5st
Přímý spojEurowings
1hod 55minPRG-FCO
2 724 Kč
28/5út
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 55minFCO-PRG
31/5
Přímý spojWizz Air Malta
1hod 55minPRG-FCO
2 951 Kč
27/5po
Přímý spojeasyJet
1hod 30minMXP-PRG
31/5
Přímý spojeasyJet
1hod 30minPRG-MXP
3 110 Kč
27/5po
Přímý spojeasyJet
1hod 30minMXP-PRG
29/5st
Přímý spojeasyJet
1hod 30minPRG-MXP
3 178 Kč
30/5čt
Přímý spojRyanair
1hod 25minBGY-PRG
1/6so
Přímý spojRyanair
1hod 20minPRG-BGY
3 178 Kč
27/5po
více přestupůLOT
16hod 50minFCO-PRG
30/5čt
více přestupůLOT
11hod 05minPRG-FCO
4 812 Kč
26/5ne
Přímý spojRyanair
1hod 25minBGY-PRG
27/5po
Přímý spojRyanair
1hod 20minPRG-BGY
7 014 Kč

Vyhledat podle přestupů

Vyhledat podle letecké společnosti

Vyhledat podle ceny

Lety do Prahy

Nabídky zpátečních letů:

Praha - Itálie

Cestovní třídy:

227 Kč

Prohlížet destinace: